Як вибрати парфуми онлайн?

Як вибрати парфуми онлайнДля того, щоб придбати свій аромат, тепер не потрібно ходити по універмагам, парфюмерним магазинах і бутіках. Куди зручніше зробити замовлення, не відходячи від монітора. Інтернет магазини парфюмерії міцно увійшли в наше життя. Купувати парфуми з їх допомогою просто і швидко. Якщо, звичайно, знаєш, який саме аромат тобі потрібен. А якщо ні?

Чи можна вибрати аромат онлайн?

У більшості інтернет-магазинів парфумерії можна знайти докладний опис продукції. Це означає, що в каталозі вказано, які ноти є верхніми (вони відчуваються в першу чергу), які складають серце (вони відчуваються через приблизно півгодини після нанесення аромату), а які – шлейф або базу (вони залишаються на шкірі через кілька годин після того, як людина скористався туалетного або парфумерної водою). У деяких сайтів також є інформація про те, до якої групи належить той чи інший аромат.

Чи можна за цими даними підібрати парфумерну композицію? Ту, яка ідеально підійде, навряд чи. Ну хіба що вам дуже пощастить. А ось те, що буде, як мінімум, в стилі аромату, про який завжди мріяли, запросто. Якщо вас такий варіант влаштує, можна дивитися каталог і вибирати з опису та цінами те, що будете купувати.

Ідеальний же варіант – підібрати аромат в звичайному магазині, де можна понюхати парфумерію. А купити флакончик вже онлайн.

Але з якихось причин спробувати всі аромати, які сподобалися, не представляється можливим. Що ж робити ?

Якщо вибір стоїть між декількома ароматами, уточніть, чи може кур’єр привезти пробники і кілька флакончиків. У цьому випадку ви спробуєте аромат на місці і зможете вибрати не наосліп, а орієнтуючись на реальні композиції.

А якщо зовсім не можете визначитися у величезній різноманітності каталогу парфумерії? Тоді використовуйте на наступні поради.

Щоб вибрати парфуми онлайн, визначитеся з групою, до якої належить парфумерія. Самі нейтральні – свіжі і акватичні аромати. Класичними вважаються квіткові композиції. Дещо різкіші зелені, посолодше – орієнтальні аромати. Чисто фруктові композиції випускають рідко, швидше, ви натрапите на квітково-фруктові поєднання – вони найпоширеніші, але і розрізняються значно, залежно від співвідношення фруктових і квіткових тонів.

Вважається, що, чим молодше жінка, тим більш свіжі тони їй слід вибирати. Щоб вибрати духи онлайн, дивіться не стільки на те, щоб до складу входили улюблені інгредієнти, скільки на те, щоб там не було тих нот, яких ви терпіти не можете.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...