• Без категорії

Як вибрати одяг дитині на весну ?

7(2)На порозі вже весна – час потепління, струмочків, яскравого сонечка. І, звичайно ж, зміна погоди є важливою причиною для того, щоб задуматися про весняний одяг для вашої дитини. І тут необхідно врахувати все: і вік вашого малюка, і матеріал, з якого повинен бути виготовлений одяг вашої дитини, і багато інших особливостей.

Матеріал одягу дитині на весну

Вирішивши вибрати одяг дитині на весну, насамперед, звертайте увагу на кілька важливих деталей.

1. Міцність матеріалу. Це необхідно для того, щоб ви були впевнені, що одяг вашого карапуза не потребує ремонту, як мінімум, до кінця сезону. Всім відомо, як діти люблять бігати і залазити в усі шпаринки, представляючи собою невгамовну «дзиґу». Тому, вибираючи одяг дитині на весну, обов’язково перевіряйте, наскільки міцно пришиті блискавки і наскільки вони міцні за структурою. Дуже важливо, щоб крім блискавок на одязі були і додаткові міцні застібки і заклепки (краще, щоб це були не липучки, а кнопки). Вирішивши вибрати одяг дитині на весну, обов’язково зверніть увагу на те, щоб ті частини одягу, які легко натираються (штани на колінах і внизу, куртка в районі ліктів) були забезпечені додатковими зносостійкими вставками.

2. Здатність матеріалу утримувати тепло. З урахуванням, що березень і квітень досить сильно відрізняються по погоді, краще вибирати одяг – трансформер з відстібною підкладкою – щоб у березні носити більш теплий варіант, а до квітня – полегшений. Тканина одягу має бути досить щільною, непромокаючою, щільно прилягати до тіла. Крім того, такий одяг повинен добре захищати від вітру, мати резинку на капюшоні, а рукави і штанини повинні бути звужені донизу, щоб виключити піддування. Він повинен утримувати тепло.

3. Комфорт для дитини. Необхідно вибрати одяг дитині на весну з тим урахуванням, щоб він був зручний і не сковував рухів вашого маленького дослідника. Якщо весняний одяг буде для нього негнучким скафандром – як же він буде бігати по калюжах?

Щоб виключити капризи Вашої дитини, для якої головне в одязі – зручність – вибирайте той одяг, внутрішня частина якого м’яка і приємна на дотик. Крім того, спробуйте погнути комбінезон, куртку або штанці, які Ви хочете придбати Вашому малюку, а також обов’язково дайте поміряти обрану річ її майбутньому господареві.

Різні виступаючі елементи (ярлички, бирки, ґудзики, куточки кишень) повинні бути округлої форми і зроблені з м’якого матеріалу. В іншому випадку гострі краї і куточки доставлятимуть не тільки дискомфорт малюкові, але, можливо, навіть біль.

Верх блискавки в куртці або комбінезоні повинен бути прикритий спеціальним язичком, щоб ніжна шкіра підборіддя малюка не натиралася і не поранювалась. А гумки, що захищають від піддування, повинні бути широкими і м’якими.

4. Склад матеріалу. Можна вибрати одяг дитині на весну, якщо мова йде про верхній одяг, не думаючи про необхідність натуральних матеріалів. Зрештою, сучасні синтетичні матеріали дуже якісні, легко перуться і чистяться, довше носяться, а надягати такий одяг малюк все одно не буде на голе тіло. Кращий варіант такого роду одягу – бавовняна підкладка і нейлонова зовнішня частина. Хоча, звичайно, якщо у Вас є можливість купити одяг повністю з натуральних матеріалів – не варто її упускати.

5. Розмір одягу. Намагайтеся враховувати додатковий шар одягу, який буде одягатися під нього, а також стрімкий ріст вашої дитини. Саме тому фахівці радять підбирати одяг дитині на весну на розмір-два більше – щоб до середини сезону Вам не довелося купувати новий одяг.

Якщо рукави і штанці виявляться занадто довгими – їх завжди можна підвернути. А в більш просторому одязі Ваш малюк, навпаки, буде почувати себе більш комфортно.

6. Зовнішній вигляд. Є кілька факторів, які необхідно враховувати. По-перше, матеріал повинен бути брудо відштовхуючими. Але це зовсім не означає, що потрібно купувати тільки одяг «немазких» кольорів, адже Ваш малюк, напевно, хоче бути яскравим і виділятися з натовпу. Так дайте йому цю можливість! Напевно, Ваш малюк буде в захваті, якщо Ви вирішите вибрати одяг з додатковим в’язаним коміром і рукавами – зараз таких моделей достатньо http://petelka.net/detskaya-odezhda-spitsami.

Крім того, дитячий одяг повинен мати світловідбиваючі вставки – для додаткової безпеки вашого карапуза.

Кращим одягом дитині на весну буде або комбінезон (для дітей молодшого віку), або непромокаючі штани з курткою (для дітей старшого віку).

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...