Як вибрати нареченого

Як вибрати нареченогоНе у всіх жінок все гладко складається в особистому житті. Деякі покірно чекають прихильності долі та щасливого випадку, а інші воліють діяти самостійно і не сидіти, склавши руки. Головне – не помилитися у виборі нареченого.

Вибір нареченого – справа серйозна і досить-таки не просте. Тому потрібно чітко знати, як діяти. Для початку важливо розібратися зі своїм внутрішнім світом. Чесно зізнайтеся собі, навіщо вам потрібен шлюб. Це необхідно, щоб знайти людину з такими ж цілями. Адже погодьтеся, що якщо вам потрібна міцна щаслива сім’я, ви хочете дітей, а вашого нареченого шлюб цікавить лише як статус в суспільстві, то навряд чи ви обидва будете щасливі.

Також вам потрібно ясно розуміти свої потреби. Бажано скласти список (подумки або письмово) своїх негативних і позитивних якостей, а також ряд вимог до передбачуваного супутнику життя. Навіщо це потрібно? Для того щоб скоротити зону пошуку і не витрачати час даремно.

Починайте заводити нові знайомства або ж придивлятися до старих знайомих, можливо серед них є банкіри, митні брокери, бізнесмени і просто успішні люди які можуть вам підійти. При детальному розгляді зверніть увагу на наступні аспекти:

Його ставлення до вас. Звичайно, чути гарні, теплі й ніжні слова приємно, але про те, яка людина всередині, без зайвих слів «говорять» його вчинки. Дуже важливо, щоб він вас поважав, цінував, був готовий йти на поступки і знаходити компроміси. Подібні якості в якійсь мірі навіть важливіше любові, тому що якщо вона пройде, то за наявності поваги не складе труднощів зберегти відносини.

Його характер. Особливо уважні будьте до тих рис, які вас дратують, і з якими ви не можете миритися. Швидше за все так буде і далі, тому якщо зараз подразнення не проходить, то варто задуматися. Ніколи не розраховуйте змінити чоловіка – це неможливо, особливо якщо він досяг зрілого віку. Приймайте його таким, яким він є, і прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів.

Його темперамент. Хоча й кажуть, що протилежності притягуються, але не завжди їм легко ужитися. Психологи стверджують, що темпераменти подружжя повинні бути схожі. Ви не повинні у всьому однаково мислити – так не буде, але в одному доповнювати один одного, а в іншому бути однаковими необхідно для взаєморозуміння.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...