Як вибрати молоковідсмоктувач

як вибрати молоковідсмоктувачМатеринське молоко – це найважливіша їжа для немовляти. Якщо грудне вигодовування організоване правильно, зціджування молока не буде потрібно. Природа все продумала, і молока в грудях виробляється рівно стільки, скільки необхідно саме вашому малюкові. Однак бувають ситуації, коли без зціджування не обійтися: вимушена розлука з дитиною, необхідність прийому матір’ю лікарських препаратів, несумісних з грудним вигодовуванням, у жінки розвивається мастит або лактостаз. Можна спробувати зціджувати руками, але багатьом ця процедура здається болючою і незручною. Тут на допомогу прийде молоковідсмоктувач. На ринку представлено безліч марок і видів, але як вибрати підходящий варіант? Всі моделі можна розділити на електричні і механічні апарати.

Електричні молоковідсмоктувачі вважаються найбільш потужними і ефективними. Такий молоковідсмоктувач зручний для частого і регулярного використання, може працювати як від мережі, так і від батарейок (краще купувати акумуляторні батареї, які можна зарядити). При зціджуванні руки матері залишаються вільними для годування дитини.

З недоліків – висока вартість і шумовий ефект (ви не зможете користуватися молоковідсмоктувачем біля сплячої дитини). Серед механічних молоковідсмоктувачі розрізняють помпові, поршневі і з грушею. Розглянемо кожен вид. Помповий або вакуумний молоковідсмоктувач підходить для зціджування невеликої кількості молока. Його переваги – низька ціна і зручність при зціджуванні (можна працювати однією рукою). Є ряд недоліків: низька ефективність, при частому застосуванні можуть з’явитися тріщини на сосках, відсутність ємності для збору молока, багато моделей неможливо ретельно помити і простерилізувати.

Молоковідсмоктувач з гумовою грушею – це варіант помпової моделі, з тією лише різницею, що забезпечений пляшкою для молока. Цей варіант також недорогий і неефективний. Підійде, якщо використовувати потрібно нечасто або для зціджування молока з переповнених грудей. Поршневий молоковідсмоктувач найбільш популярний, так як простий у використанні, безшумний і ефективний, підходить для частого застосування. Його легко мити і стерилізувати. Внутрішній поршень зроблений у вигляді пляшки. Після зціджування одягається соска, і можна годувати дитину. Єдиний мінус – втома рук після тривалого користування. Вивчіть уважно всі плюси та мінуси різних молоковідсмоктувачів і виберіть той варіант, який підходить саме вам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...