Як вибрати меблі в вітальню кімнату. Ідеї

Як вибрати меблі в вітальню
Найпоширенішим стилем оформлення багатьох будинків, звичайно ж, є класика. Це стосується і спальних кімнат, і віталень в тому числі. Класичний стиль популярний тому, що підходить практично для будь-якого приміщення, незалежно від площі та інших факторів. Що стосується саме країни виробництва, зараз у багатьох громадян будь-якого достатку популярністю користуються меблі вітчизняного та зарубіжного походження, головне, щоб було бажання підібрати те, що потрібно. Але найчастіше господарі надають перевагу меблям, які роблять на замовлення, так як тільки у цьому випадку ви отримаєте саме те, що хотіли. Рекомендуємо такого виробника  як “Премьер Мебель” (сайт дивитись тут).

Дуже уважно потрібно дивитися на якість дерева, з якого зроблене ліжко або стіл. Натуральне дерево завжди має шикарний вигляд і практичність у використанні. Є один мінус – висока ціна таких шедеврів. Віртуальні магазини, навпаки, ніколи не завищують ціни за товар, до того ж можна організувати доставку безпосередньо додому. Потрібно уважно підходити до вибору меблів для вітальні, так як загальна кімната є своєрідною «візиткою» вашого житла.

Кімната для гостей може виконувати дві функції: служити для відпочинку та прийому дружніх компаній. Вибір досить широкий. Тут є і шикарні моделі з інкрустацією, і трохи простіші, з різьбленими візерунками, і ще дуже багато всіляких варіантів. У комплектації ліжок неодмінно є ортопедичний матрац, що повторює обриси тіла сплячої людини, на якому дуже зручно засинати людям, що мають проблеми з хребтом. Також в елітних стільцях оббивка з дорогого матеріалу, такого, як шовк, оксамит, велюр та інші.

Перед замовленням потрібно заміряти висоту стель, щоб не було зайвих недомовок. Додатково до всього, можна скласти план, за яким все можна розставить. Це дуже вигідно для тих людей, які не можуть візуально уявити готову картинку вже обставленого приміщення. Всякі дрібниці відіграють чималу роль в оформленні майбутньої кімнати для гостей або їдальні.

Наприклад, до кольору світлого горіха підходить темно-коричневий, бордовий, темно-зелений, фіолетовий колір. Штори краще вибрати молочного або трохи бежевого відтінку. На підлозі може лежати килим з рослинним малюнком, який за фактурою нагадує оксамитовий відріз. На диван можна постелити плед, прикрашений «травичкою», що має колір, на 2 тони світліше кольору килима. Картини на стіни можна вибирати з рослинними візерунками, відмінно підійдуть ті, на яких зображені польові квіти, і ті, що показують природу пристроїв.

Відмінною формою для світильників, які знаходяться поблизу дивана, буде форма свічки, тим самим буде створюватися враження, що гості знаходяться в середньовічному замку. Що стосується покриття самої підлоги, краще віддати перевагу паркетній дошці чи ламінат, так як за ним простіше доглядати, і термін їх експлуатації довший. Шпалери, оформленої в такому стилі кімнати, повинні бути молочного кольору або відрізнятися від нього на тон.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...