Як вибрати манікюрний набір

Як вибрати манікюрний набір

Автор: Лейко Олена

Отримати в подарунок красивий, якісний манікюрний набір дуже приємно. Пам’ятаю свій перший манікюрний набір. Я відчувала захоплення, радість, здивування від того, як Він здогадався подарувати те, що дійсно потрібно кожній людині. Тепер у мене був особистий набір!

Яке ж було моє розчарування, коли я не змогла зробити собі звичайний класичний манікюр. Ножиці нещадно жували кутикулу і просто рвали її. Кніпсер для нігтів я не користувалася зовсім, кількістю шаберів була дуже здивована – ще б знати, як їх використовувати. І тут я глянула на свій манікюрний набір іншими очима.

Вибрати манікюрний набір не так-то просто! В одному не влаштовує ціна, в іншому вміст, в третьому колір і т.д.

Люди, що вибирають манікюрний набір діляться на 2 групи. Одні вибирають манікюрний набір комусь у подарунок! Інші для особистого користування.

Спочатку про першій групі людей. Щоб Ви не потрапили в халепу, як мій друг, і не набрали непотрібну кількість предметів або інструменти сумнівної якості, ось кілька секретів, які допоможуть Вам безпомилково визначити якість інструменту!

Універсальне рішення – манікюрний набір з 5 предметів!

Коли манікюрний набір вибирається в подарунок, і Ви не знаєте, чим конкретно користується ц людина, то ідеальний варіант – 5-предметники. Вони, як правило, містять мінімальну кількість предметів, найнеобхідніших при процедурі манікюру. Є 5-предметники – манікюрні набори Zinger з 2 ножицями (для шкіри і нігтів), пінцет, пилка, шабер. І 5-предметники – 1 ножиці (для шкіри або нігтів на вибір), 1 кусачки (для шкіри), пінцет, пилка, шабер. Щоб точно догодити, краще зупинитися на 5-предметника, який містить 1 ножиці, 1 кусачки, пінцет, пилку, шабер. Тому що найчастіше жінки для обрізання кутикули користуються кусачками. А так як Ви не до кінця впевнені, краще зупинити вибір, де є і ножиці, і кусачки. Набори фірми Zinger – відмінний інструмент для подарунка. Вони барвисті, недорогі, мають яскраві кольорові чохли; в подарунок виробник найчастіше додає професійний пінцет в колбі з маленькою книжкою-каталогом своєї продукції. І само собою, вони мають ручну індивідуальну заточку компанії. Детальніше роздивитися набори ви можете на cosmohit.ua.

Коли Ви підбираєте набір для себе, Ви точно знаєте що Вам потрібно. При підборі набору для Вас, консультантам легше працювати, тому Ви зможете самі замінити будь-який предмет в манікюрному наборі або додати інструмент. Наприклад, дуже часто в 7-предметників від фірми Zinger зустрічаються величезна кількість додаткових шаберів, без яких можна обійтися. Консультанти пропонують залишити 1 шабер і поміняти 2 інших, наприклад, на косметологічний інструмент для чищення обличчя, або на кришталеву пилку.

Інструмент фірми Zinger прийнято вважати інструментом для домашнього використання. Якість цієї марки дуже хороша, не гірше багатьох інших фірм. Складаються ножиці, кусачки, пінцети з нержавіючої нікельвмісної сталі. Якщо у Вас склалася думка, що інструменти фірми Zinger не дуже гарної якості, хочу Вам сказати, що Вам дістався інструмент або не від фірми Zinger, або не заточений вручну. Заточка інструменту в корені міняє якість роботи цих інструментів. На моїй практиці найчастіше набори та інструмент фірми Zinger купували не в салони краси, а для домашнього використання.

Набори фірми Zinger належать до категорії домашнього використання. Набори фірм найстаріших виробників Європи, зроблених в місті Solingen, відносяться до професійного рівня. Бренд також має свою вагу. Наприклад, по ціновій категорії. Якщо Ви зупиніть свій вибір на фірмі Zinger, то за 5-10 предметів Ви заплатите від 300 до 700 грн., це недорого за інструмент такої якості!

Робіть вдалі покупки і доглядайте за собою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...