• Без категорії

Як вибрати ляльковий будиночок для своєї дитини?


Всі діти мають одну спільну особливість – вони дуже швидко виростають з одягу і своїх іграшок. Ось тільки малюк перший раз взяв у руки брязкальце і вже захоплений рольовими іграми, для яких потрібно багато аксесуарів і ляльок.

Чому діти грають в рольові ігри?

Рольова гра дозволяє дитині краще адаптуватися, вона дозволяють їм краще вивчити навколишній світ і взаємодії між людьми. Діти все помічають навколо себе, запам’ятовують, а потім відтворюють у своїх іграх.

Поспостерігайте за дітьми. Вони одягають ляльку для прогулянки на вулицю, готують їй їсти, укладають спати, грають з нею в ігри. Ляльки перетворюються в справжніх друзів.

Не варто думати, що ляльками грають тільки дівчатка. Хлопчики не пройдуть повз звірятка, солдатиків, пупсів. Це теж рольові ігри.

Але одних ляльок недостатньо. Вони ж десь повинні жити. У них повинен бути будинок зі всіма необхідними меблями. Якщо його немає, то малюк знаходить вихід. Він будує будинок з підручних засобів, використовуючи книги, стільці, щоб зробити йому будинок з кімнат. Меблі він зробить з кубиків і конструктора. Але якщо дівчинці купити справжній ляльковий будинок, то вона буде в повному захваті.

Як вибрати ляльковий будиночок?

Не варто думати, що є тільки будинок барбі. Можна підібрати будиночок за віком малюка. Асортимент будинків дуже широкий. Будинок може бути пластиковим або дерев’яним, різного розміру і форми. Він може бути з мешканцями або їх доведеться купувати окремо.

При виборі будинку перш за все звертайте увагу на його розміри. Будинок не повинен заважати в кімнаті. Тому не купуйте дуже великий будинок, якщо дитяча кімната має дуже скромні розміри. Звичайно, його можна розбирати кожен раз, коли дитина закінчила гру. Але враховуйте те, що великий розмір будинку передбачає тривале розбирання та складання. Крім цього дитина захоче, щоб його іграшки спали в своїх ліжечках, так само, як і він.

При виборі розміру будинку враховуйте розмір ляльок, з якими гратимуть. В цьому випадку дуже зручні будинки разом з мешканцями. Але ляльки-мешканці повинні сподобатися господареві будинку. В іншому випадку, їх доведеться міняти. До того ж дитині перш за все захочеться поселити в новому житлі своїх старих друзів-ляльок.

Звичайно, дерев’яний ляльковий будинок буде набагато екологічніше. Але сучасні пластмаси, використовувані для дитячих іграшок, проходять спеціальну перевірку на безпеку. Тому, купуючи пластмасову іграшку, обов’язково перевірте наявність сертифікатів.

Якщо дитина маленька, то в будиночку не повинно бути дрібних деталей, які він може проковтнути або засунути собі в вухо або ніс. Ляльковий будиночок будинок повинен бути зручним і цікавим для дітей за віком.

Ви можете переглянути каталог лялькових будиночків ручної роботи українського виробника domikoff.com.ua. Великий асортимент та можливість зробити індивідуальний проект будинку – величезна перевага цього виробника.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...