• Без категорії

Як вибрати камінь-талісман для вагітної

talismanЯк правило, камені-талісмани підбирають для себе за датою народження. Однак для вагітних камінець вибирають за дещо іншими критеріями.

Діамант — цей камінь дуже дорогий, однак, вважається одним із найсильніших талісманів для майбутньої мами, оскільки оберігає вагітну від чаклунства і пристріту.

Нефрит — це дуже хороший оберіг для малюка і мами. Якщо нефрит зелений, то він допоможе у пологах. Якщо ж вагітна страждає хворобами нирок, тоді краще вибрати білий нефрит.

Родоніт, червоний гранат або лазурит носять, аби пологи пройшли більш легко і безболісно.

Рубін оберігає майбутню маму від заздрості.

Бурштин — вважається одним з найкращих оберегів для вагітних ще з дуже давніх часів, оскільки він поглинає негативну енергію і оберігає від пристріту. Особливо бурштин рекомендують носити тим майбутнім матусям, які страждають від тонусу, або у яких є загроза викидня. Вагітним, у яких проблеми зі сном або мучить мігрень, радять покласти під подушку необроблений бурштин.

Гранат оберігає від лихого ока вагітну, а також допомагає побороти страх перед  пологами.

Агат прискорює пологи. Тому носіть намисто або сережки, браслети з цими камінцями, якщо ви переходжуєте термін вагітності.

Червоно-бурий халцедон  або жовтувато– бурий вважають «ангельським» каменем. Під час пологів радять потерти стегна цим каменем, що б він забрав частину болю. Так само пояс з такими каменями рекомендують носити після кесарева розтину, щоб шов швидше зажив.

Бірюза  врятує від передчасних пологів.

Місячний камінь сприяє легким пологам і здоровій вагітності, проте носити цей камінь регулярно не рекомендується.

Зелена яшма у срібній оправі допоможе легко розродитися.

Смарагд здавна вважається каменем молодості та материнства. Він додасть вам сили під час пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...