Як вибрати губну помаду?

Як вибрати губну помадуНа сьогодні величезна кількість виробників мало не щодня випускають сотні нових губних помад, а їх різноманіття буквально зводить жінок з розуму. Так як же вибрати якісну, а головне безпечну губну помаду?

В першу чергу при виборі помади ми звертаємо увагу на те, яких відтінків, кольорів вона, як лягає на губи, як має тримається на губах і, зрозуміло, на склад помади, адже якісна помада в першу чергу не повинна викликати алергічних реакцій і мати як якомога менше хімії в складі.

Як говорилося раніше, існує величезна кількість губних помад. Так, наприклад, зволожуючі помади повинні робити губи більш м’якими, живити їх і захищати від негативних наслідків навколишнього середовища.

Стійкі або суперстійкі помади мають величезний вибір в плані кольору і відтінків помад, і, зрозуміло, із самої назви зрозуміло, що вони в першу чергу повинні бути стійкими і не стиратися з губ, триматися на них якомога довше, а надстійкі як правило, триматися до 24 годин.

А ось гігієнічні помади призначені тільки для захисту та лікування губ, як правило вони безбарвні і мають приємний фруктовий або квітковий запах і смак. Такі помади, як правило, містять фільтри ультрафіолету, що захищають губи від згубного впливу сонця, не даючи їм обгоріти.

Так як же зробити вибір, в чию користь? У кожної губної помади є як плюси, так і недоліки і кожна окремо підходить до певного моменту. Зрозуміло, жодна жінка не буде користуватися протягом життя тільки однією маркою, одним кольором і видом помади, саме для цього виробники і надали для жінок величезний вибір помад, з яких будь-яка може підібрати для себе саме те, що їй потрібно, враховуючи бажання і особливості смаку.

Купувати губну помаду, зрозуміло, краще в спеціалізованому магазині, де завжди є консультанти, які допоможуть підібрати губну помаду з урахуванням побажань клієнтки. У першу чергу необхідно дивитися на упаковку, підробку легко визначити, за дефектами упаковки. При покупці губної помади бажано упевниться в її олівці, який у якісної губної помади буде стійкий, твердий і однорідний за формою, без будь-якої вологи або шорсткості. Так само якісна помада має приємний запах і смак.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...