ЯК ВИБРАТИ ГЕЛЬ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ

Чи можна замінити його звичайним милом або гелем для душу?

Головна відмінність між спеціальним гелем для інтимної гігени і звичайним милом або гелем для душу – рН, або показник кислотності. рН шкіри дорівнює 5,5 і вважається нейтральним, в інтимній зоні він становить 3,8-4,4.

Якщо цей баланс порушити і зробити середовище занадто лужним – то в ньому кількість патогенних бактерій стане вище рівня корисних.

Як цього уникнути?

Для цього потрібно використовувати для інтимної гігієни спеціальні засоби зі значенням рН = 4-4,5. Так ви не порушите нормальний бактеріальний фон в цих чутливих місцях.

Яким повинен бути склад гелю для інтимної гігієни?

Там не повинно бути барвників, ароматизаторів. При цьому в складі можуть бути м’які поверхнево активні речовини (бетаїн, сукцинат) та молочна кислота. Але підвищений вміст молочної кислоти теж не піде на користь – це може викликати надмірне зростання лактобактерій і молочницю.

Зверніть увагу, що для здорових статевих органів немає необхідності використовувати засоби з протизапальними речовинами – на зразок ромашки та календули, – якщо у вас немає запалень. Вони можуть викликати алергію у жінок, які до неї схильні.

Ідеальний гель для інтимної гігієни повинен бути без кольору і запаху. Краще використовувати засіб з дозатором, щоб мінімізувати потрапляння всередину упаковки шкідливих бактерій.

На відміну від крему для обличчя, засіб для інтимної гігієни не потрібно періодично змінювати – звикання до нього не виникає, корисні властивості не втрачаються.

Важливо! Ні в якому разі не мийте гелем для інтимної гігієни піхву зсередини, це принесе тільки шкоду. Якщо вас турбує запах або частота і вид виділень, то потрібно терміново звернутися до лікаря, а не намагатися вимити це все гелем, створюючи додаткові проблеми.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...