Як вибрати домашню тварину

Як вибрати домашню тваринуВибір домашньої тварини – відповідальний момент! І неважливо купуєте Ви тварину для себе або для дитини. Звичайно, всі ми будучи дітьми просили у батьків якого-небудь домашнього звірка. Тепер будучи батьками, ми отримуємо ті ж запити. Згадайте, чи було приємно постійно отримувати відмову від батьків? Так що наберіться терпіння і все-таки дайте дитині можливість навчитися піклуватися про домашнього вихованця. Отже давайте розберемося: яку вибрати домашню тварину для дитини – собаку, кішку або якого-небудь гризуна?

Варіантів насправді дуже багато. Якого б вихованця ви не вибрали, кожен з них має свої плюси і мінуси. Зрозуміло, що базовий принцип, який ми переслідуємо вибираючи тварину для дитини – це щоб малюк навчився дбати про живих істот. Але все ж тварину варто вибирати виходячи з зайнятості та темпераменту дитини. Ітак, розглянемо, яку тварину вибрати дитині і який вихованець підійде:

Собака. Звичайно ж найкращий друг людини серед тварин. Вибирайте для дитини не агресивну породу, щоб собака була доброзичливою, товариською і веселою. Вірний пес буде прищеплювати дитині такі якості як любов до порядку, дбайливість і відповідальність. Проте варто пам’ятати, що собака серед домашніх вихованців займає найбільше часу. Про неї необхідно піклуватися, годувати, гуляти мінімум два рази на день, вичісувати, робити щеплення та інше. Крім того, собака вимагає уваги, адже на самоті, вона буде нудьгувати і сумувати.
Якщо ж вільного часу у Вашої дитини, недостатньо, то набагато краще підійде кішка або кіт. З котами все набагато простіше, все що необхідно – це годувати і міняти присипку в туалеті, адже про свою чистоту котячі дбають самостійно. Такий вихованець не буде відволікати дитину від великої кількості гуртків, секцій та музичної школи.
Рибки. Якщо ваш малюк веде занадто бурхливу діяльність, можливо йому буде приємно заспокоїти нерви і поспостерігати за рибками. Однак тут без допомоги дорослих не обійдеться, адже рибкам потрібно міняти воду в акваріумі і стежити за його чистотою. Також потрібно дивитися, щоб дитина не перестаралась в догляді за рибками. Наприклад, малюк може пересипати корму. Зате варіативність розмірів і форм у рибок дуже цікава.
Також для рухомого і творчого малюка можна купити хом’ячка або домашню мишку. Підійшовши творчо до облаштування житла для гризуна, дитина зможе обладнати клітку драбинками і тунелями. Головний мінус – “сморід” гризунів. Так що потрібно вчасно за ними прибирати.
Ну і звичайно різні пташки. Папуги, канарки. Також підходять для активних діток. Шумні і веселі створіння, яких навіть можна навчити розмовляти, залежно від породи, звичайно. Єдине, що такі домашні вихованці надто галасливі і незабаром ви не будете знати куди подітися від їхніх криків. Звичайно, якщо у Вас великий будинок або просто приватний будинок, ви можете обладнати окремий вольєр для пташок.
Яку б тварину ви не вибрали, це навчить дитину піклуватися про живих істот і прищепить відмінні якості дитині, такі як відповідальність, порядність і акуратність. Також якщо ваш малюк став жадібним, вихованець навчить його ділитися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...