Як вибрати дитячого стоматолога?

дитячий стоматолог

У кожній стоматологічній клініці дитячий стоматолог повинен бути окремим фахівцем. З одного боку виникає питання, яка різниця кого лікувати дітей або дорослих, адже дитина це той же маленький чоловічок. Однак все не так просто, між дорослим і дитиною існує величезна різниця, починаючи від анатомічної будови зубів і закінчуючи психологічними аспектами сприйняття дантиста.

В першу чергу, при роботі з маленьким пацієнтом стоматолог повинен приділяти увагу його емоційному стану, адже іноді зовсім не просто вмовити малюка відкрити рот і зробити необхідні маніпуляції з зубами.

Особливо складно лікувати зуби дітей, які вже мали досить негативний досвід спілкування зі стоматологами. Іноді батьки з метою економії або через незнання приводять своїх дітей в безкоштовні дитячі стоматологічні клініки, де і проходить перше спілкування з зубним лікарем. Звичайно, спілкуванням це складно назвати, оскільки в таких установах лікарям ніколи розмовляти з дитиною, готувати і пояснювати їм про необхідні майбутньому маніпуляції, а це дуже важливо, тому що перше спілкування з лікарем і закладе настрій подальшого контакту дитини з лікарем. Можна заощадити і купити щось собі недорого, проте, не економте на комфорті дитини і особливо анестезії. Це збереже і ваші і дитячі нерви. Міські безкоштовні клініки зазвичай не отримують належного фінансування для придбання якісних анестетиків і лікування зубів проходить без їх використання. Дитина повинна довіряти лікарю і іноді для цього необхідно кількаразове відвідування лікаря для знайомства. Якщо малюк дуже боязкий і маленький, то не варто в перший же день здійснювати будь-яке лікування, якщо це звичайно не екстрений випадок і не гострий біль. Вибираючи стоматолога, зверніть увагу, як він спілкується з дитиною, як все пояснює, що говорить. У пошуках гарного стоматолога можна погортати форуми в Інтернеті, де можна знайти як адреси всіх стоматологій у Львові та інших містах України, які працюють з юними пацієнтами, так і вибрати хорошу клініку з хорошими відгуками.

Звичайно, кваліфікація лікаря має велике значення, але не варто забувати, що лікування не повинно бути насильницьким, це може викликати у дитини занепокоєння і напругу. Якщо стоматолог не може домовитися з дитиною, то, незважаючи на досвід і кваліфікацію, ні про яке якісне лікування не може йти мови. Будьте здорові.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...