Як вибрати дитячі валянки?

дитячі валянки на дітяхЯке взуття вибрати, щоб пережити люті морози? Яке взуття купити дитині, щоб ноги в зимовий час були завжди в теплі? Зимові чоботи і черевики на хутрі – це здорово! Але вони не завжди піклуються про дитячі ніжки, не тому що не хочуть, а тому що просто не можуть.

Сучасні дитячі чобітки не витримують морози -15С, тому варто звернути увагу на валянки, так саме валянки, які ми всі носили в дитинстві у бабусі в селі, але зараз вони зовсім не такі примітивні як колись і мають досить стильний зовнішній вигляд.

Заглянувши в будь-який інтернет-магазин, можна знайти широкий асортимент моделей валянок, причому красиві валянки зустрічалися не тільки в дівчачих моделях, але й у хлопчачих, що безсумнівно радує матусь.

Корисні властивості валянок

Взагалі найпростіші валянки, ті, які носили наші прадіди виготовлялися з валяної овечої вовни і використовувалися для ходьби в морозну погоду по сухому снігу. Чому по сухому? Тому що незважаючи на прекрасні теплозахисні властивості, все-таки валяне взуття промокає. Ось чому на дорослі і дитячі валянки в Києві та інших регіонах країни поверх надягали гумові калоші.

Примітно, що валянки виготовлені без єдиного шва – це безшовне зимове взуття. Крім того, валянки виготовляються з овечої шерсті, а всім відомо, що овеча вовна гіпоалергенна, тому її безперешкодно можна використовувати для виготовлення взуття для дітей без остраху за їхнє здоров’я.

До того ж овеча вовна неймовірно тепла за рахунок пористої структури вона зігріває тіло у сильні морози, а ще завдяки цій властивості вона володіє чудовою здатністю випаровувати вологу. Навіть якщо ноги дитини спітніли, волога не залишається всередині зимового взуття, а виводиться назовні, при цьому саме взуття залишається абсолютно сухим. Звідси ж випливає ще одна властивість валянок – здатність взуття дихати!

Моделі валянок

Сучасні дитячі валянки садять на непромокальну підошву, деякі моделі мають зручну підошву, яка має «протектор» з протиковзким ефектом.

дитячі валянки

Колір. Подивіться на різноманітність кольорів дитячих валянок, вони яскраві та різнокольорові! Чорний і сірий кольори дуже рідко використовуються для дитячих валянок.

Обробка. Оброблені натуральним хутром, шкіряною тасьмою, кольоровою вишивкою – кожен такий валянок це витвір мистецтва! З регульованою застібкою і липучкою – як справжні чоботи!

Як вибрати валянки?

Насамперед потрібно оглянути валянки. Справжні валянки не повинні містити жодного шва. Крім цього, якщо валянки містять блискавку, то такі валянки теж не можна назвати натуральними.

Але якщо валяне взуття має на своїй поверхні липучку або застібку, то це допускається. Такий прийом застосовується для декоративних якостей. Найголовніше, щоб сам «чобіт» був цілісний, без швів.

Справжні валянки не містять утеплювач, якщо взуття має декоративне хутро – це одне, але якщо вона має внутрішній утеплювач, то це говорить про те, що валянки несправжні.

Справжні дитячі валянки не будуть дуже жорсткими, але і м’якими вони бути не повинні. Шукайте золоту середину – валяне взуття повинне бути пружнім.дитячі валянки кольорові

Помацайте взуття всередині – підошва повинна бути рівною, без рельєфів.

Понюхайте дитячі валянки – неприємний запах говорить про недотримання технології виготовлення цього взуття. До того ж, не варто сподіватися, що запах вивітриться – навряд чи це станеться.

І остання порада по вибору розміру валянок. Вибирайте їх на розмір більше, ніж потрібно (а ще краще на 1-1,5 см більше). Ви повинні знати, що в процесі носіння вони зменшаться в довжині, значить, зовсім скоро вони стануть замалими дитині.

Як доглядати за дитячими валянками?

Догляд за валянками досить простий. Їх досить обробити вологою щіткою, а ось мити таке взуття можна.

А що робити, якщо валянки намокли? Їх потрібно сушити при кімнатній температурі. Залишати справжні валянки біля опалювальних приладів забороняється, інакше всі корисні властивості валянок зникнуть.

Слідкуйте за тим, щоб на дитячі валянки не злетілась міль, інакше діри у взутті вам гарантовані!

Якщо на вулиці сльота, то валянки краще взагалі не надягати, а обійтися моделями зі шкіри, наприклад.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...