Як вибрати бюстгальтер

як вибрати бюстгальтерОдним із символів жіночої краси і сексуальності, звичайно ж, є груди. Форму і об’єм жіночих грудей можна підкреслити за допомогою правильно підібраного бюстгальтера.

Як вибрати бюстгальтер і не помилитися з розміром? Про це далі в нашому матеріалі.

Розмір бюстгальтера

Вибір нижньої білизни варто почати з правильного визначення її розміру. Для цього, в першу чергу, необхідно виміряти об’єм грудної клітини. Сантиметром щільно обхопіть область нижче грудей. Слідкуйте за тим, щоб сантиметр був паралельно підлозі, а саме відразу під грудьми.

Далі вам потрібно буде виміряти розмір грудей, оперезавши її чітко по лінії сосків.

І лише після визначення цих двох розмірів, ви зможете визначити обсяг чашки. Для цього потрібно від об’єму грудей відняти дані обхвату грудної клітини. Різниця, отримана в результаті, буде чітко відповідати обсягу чашки вашого бюстгальтера.

Вибір бюстгальтера

Одягнувши бюстгальтер, першим на що ви повинні звернути увагу – це центр вашого ліфа. Він повинен туго прилягати до тіла. Спробуйте різко підняти і опустити руки. Якщо після цього ваше білизна з’їхала вниз, або навпаки підскочила – це перший показник того, що розмір не ваш.

Після цього, поверніться спиною до дзеркала, і уважно подивіться на спинку бюстгальтера. Вона повинна бути горизонтальна підлозі. Застібати ліф потрібно на крайні застібки – це оптимальне положення білизни. Адже якщо вибрати більш вільний бюстгальтер, вже через кілька годин груди опуститься, а спинка його підніметься вгору. А це загрожує перевантаженню хребта.

Чашка повинна бути м’якою, комфортною і виконувати свою саму основну функцію, але ніяк не деформувати груди.

Бретелі бюстгальтера не повинні «упиватися» вам в плечі. Вони повинні рівно сидіти, лише м’яко прилягаючи до тіла. Адже якщо вони туго затягнуті, це говорить лише про те, що або вони дуже вузькі, або про те, що під грудьми ліф сидить не дуже щільно.

Якщо ж ви володарка великого і пишного бюста, спробуйте приміряти бюстгальтер з широкими бретелями. Вони не будуть тиснути, а навпаки, зможуть ще міцніше тримати груди.

Ну а якщо ж у вас широко посаджені груди, приміряйте бюстгальтер, який зможе зменшити відстань. Адже не завжди розміри, зазначені на етикетках нижньої білизни відповідають дійсності або вашому розміру. В даному випадку все суто індивідуально. Тому, приміряйте кілька варіантів, перш ніж визначитеся з вибором.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...