Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Як вибрати бластер NERF для дитини?

Як вибрати бластер NERF для дитини

Зізнайтеся, що у виборі та купівлі нового бластера Nerf ви зацікавлені не менше дитини? Не бійтеся, ми вас не здамо. Адже це відмінна забавка, незалежно від статі і віку.

Але … ..Tri-Strike, SlingFire, HyperFire, CyclonShock, – вибрати дуже складно, так як бластери Nerf сильно розрізняються за ціною, розміром, потужністю, кількістю боєприпасів і їх типами. Як розібратися і вибрати найбільш відповідний бластер на https://nerfblaster.com.ua/blastery-nerf/?

Ви ж не хочете, щоб ваш дев’ятирічна дитина втомилася з важкою автоматичною зброєю ще до початку бою? І в той же час на тринадцятирічного вимогливого воїна зовсім не справить враження невеликий бластер-пістолет.

До того ж лінійка бластерів регулярно поповнюється все новими моделями. Щоб усунути плутанину і переконатися в правильності вибору ми разом з вами спробуємо розібратися в різноманітті моделей, серій і аксесуарів.

Який бластер Nerf найкращий?

Перш за все, не забувайте, що ви купуєте його для забав. Тому найкращий для вас бластер (особливо якщо ви купуєте його для дитини) повинен, перш за все, подобатися, бути простим у використанні, швидко перезаряджається і бути легким. Незалежно від продуктивності бластера це найголовніше, при купівлі іграшки. Точність, дальність і вогнева міць – ніщо, якщо з бластером складно управлятися.

Ми пропонуємо вам список кращих на наш погляд бластерів Нерф, в різних категоріях, які заслуговують на вашу увагу.

Але який бластер стане кращим для вас, залежить від вашого стилю гри, від того, як бластер буде використовуватися. Вогнева міць захисника або секретні операції розвідника?

Розглянемо основні типи бластерів Nerf:

Пістолет Нерф

Пістолети – це бластери невеликого розміру, які мають хорошу точність. Вони легко управляються однією рукою, але вимагають частої перезарядки. Пістолет буде зручний юним нерферам, він незамінний і в якості вторинної зброї або як зброя секретного агента.

Зверніть увагу на бластер Nerf Zombie Strike SideStrike (СайдСтрайк).

Бластер Нерф Сайдстрайк – компактний, точний і недорогий – єдиний бластер Nerf з кобурою. Пластикова кобура дозволяє ховати і витягувати бластер однією рукою, на відміну від кобури з інших матеріалів.

Його невеликий розмір, можливо, не так вражає, як розмір автоматичних бластерів, але його компактність дозволить його весь час носити з собою: в рюкзаку або закріпивши кобуру на ремені. І хоча це і однозарядний бластер, в ньому і його кобурі може зберігатися до шести стріл. Після невеликої практики ви зможете перезаряджати його і стріляти дуже швидко. Його точність плюс відмінний приціл гарантує вам попадання в ціль, що компенсує його «однозарядність».

Якщо ж ви вважаєте, що найголовніше в бластері – вогнева міць, то ваш вибір – кулемет.

Кулемет Нерф

У цих автоматичних бластерів є барабани різної ємності і форми. Кулемети мають великий боєзапас (зазвичай більше 20 стріл) і високу скорострільність. Точність кулемета, при величезному боєзапасі, зазвичай вже нікого не цікавить. Так як їх вага досить значна і їх складно утримувати тривалий час, вони, як правило, забезпечуються або підставкою-сошкою, або ременем. У нерф-війнах вони підійдуть як основна зброя для захисників бази.

Зверніть увагу на бластер Nerf Elite Rhino-Fire (РіноФайр).

Найпопулярніший кулемет Nerf – Rhino-Fire. Зенітний кулемет у вас в руках сам по собі різко скорочує кількість ваших опонентів.

Він дуже крутий і навіть ім’я у нього круте! Повністю автоматичний бластер, що поставляється з 2 барабанами по 25 стріл.

Рухливі стволи поперемінно вивергають стріли з дальністю до 27 метрів. Здвоєні руків’я і спуск, роблять його зручним і для шульги, і для правші. Зверху є руків’я, яке дозволить вам утримувати кулемет в стилі Рембо.

На випадок якщо ви втомитеся тримати його на вазі, в комплекті з РіноФайр є знімна тринога. Тринога легка, зручно однією рукою складається і розкладається.

Більшість бластерів призначені для ближнього бою (пістолети) або для масованого вогню (автоматичні бластери). Якщо ж ви віддаєте перевагу точним постріли з укриття, то вам варто придивитися до гвинтівок.

Гвинтівки Нерф

Гвинтівки – бластери стандартного розміру і форми. Зазвичай містять від 5 до 25 стріл і стріляють точно і далеко. Часто забезпечені сошками, прицілами для ще більш точної стрільби. Як випливає з опису, ці бластери необхідні нерферам-снайперам. Вони зазвичай вимагають трохи більше тренувань і досвіду.

Nerf піклується про любителів снайперських гвинтівок і постійно випускає нові моделі снайперок: Longshot CS-6, Longstrike, і … .Centurion.

Зверніть увагу на Mega Centurion (Центуріон).

Бластеру Центуріон під силу дістати супротивника на відстані до 30 метрів. Як і всі бластери серії Мега, він стріляє великими і могутніми мега-стрілами і має знімний Mega магазин. Для більш точних пострілів, в комплект входить сошка.

Складна знімна сошка продумана до дрібниць і має три фіксованих положення. Але перше, що вразить вас після відкриття коробки це розмір.

Бластер не просто великий, він МЕГА великий! Сам бластер складається з бази і подовжувача стовбура. Зібравши його, ви отримуєте міцну зброю з ледь помітним слідом з’єднання.

Арбалети Нерф

Арбалети це бластери виконані в дизайні старовинної зброї – лука або арбалета, що стріляють стрілами Нерф. Випускаються вони в різних серіях. Точність арбалетів зазвичай вище точності кулеметів, а сам дизайн дуже привабливий для фанатів Nerf. Стандартний для них боєприпас, як правило, менше 10 стріл.

Зверніть увагу на бластер Zombie Strike Outbreaker (Аутбрейкер).

Виглядає він (як і інші бластери серії Zombie Strike) так, як ніби ви його тільки що зібрали в гаражі, поки зомбі зламували ваші двері.

Простота використання і детальний дизайн: рукоять у вигляді плоскогубців, сам затвор – ручки ножиць. Сам бластер «складається» з гайок і болтів, але із зеленої пластмаси, забарвлення серії.

Це вже другий за рахунком бластер-арбалет в серії Zombie Strike. Поставляється з п’ятьма зеленими стрілами Zombie Strike і дугою з тятивою, яку необхідно з’єднати з самим арбалетом.

Дуже надійний арбалет, в якому плавне завантаження, плавний спуск і просто неможливі «осічки».

Дробовики Нерф

Дробовик – це стрілецька зброя, для ведення боїв на коротких дистанціях. Його історія йде ще від мушкетона, а сучасна концепція цього типу зброї з’явилася в період Першої світової війни.

Дробовики дуже популярні через свою високу ефективність в умовах ближнього бою. Часто вони навіть ефективніші, ніж автомати. Дробовики Нерф зазвичай можуть стріляти не однієї, а декількома стрілами і тому мають значний потужний ствол.

Зверніть увагу на Бластер Roughcut 2х4 (Рафкат 2х4).

Естетика, якість виконання і продуманість деталей цього бластера і типовий стиль дробовика, роблять його цікавим для гри. Зарядка бластера не важка – в ньому немає магазинів, барабанів. Вам просто необхідно послідовно завантажити в ствол 8 стріл.

У комплекті йдуть стріли Elite, але Рафкат чудово працює з будь-якими стандартними стрілами (з липучками, присосками, і т.д.) Стріляти він може або по одній стрілі, або відразу двома, або в режимі Slam Fire.

Послідовність стрільби: зліва направо, зверху вниз. Це дуже зручний бластер, легко досягає діапазону Elite (дальність до 20 метрів).

Але все ж, щоб переламати хід битви, вам може знадобиться і вогнева міць автомата Nerf:

Автомати Нерф

Автомати – це здебільшого автоматичні або напівавтоматичні бластери, що мають в комплекті обойму (ріжок, магазин або барабан). Вони вже вимагають двох рук для стрільби, але швидко перезаряджається і мають високу скорострільність. Вони дуже відрізняються за розмірами і ємністю обойм. Іграшкові бластери-автомати нерідко навіть схожі на справжні автомати.

Зверніть увагу на бластер Nerf Modulus Regulator (Регулятор)

Регулятор – однозначно кращий вибір серед безлічі автоматів Nerf. Цей без перебільшення, унікальний бластер. Переваги цього автоматичного бластера не тільки в трьох режимах стрільби і високій скорострільності. Цей автомат навіть в базовій комплектації має масу можливостей для модифікації.

Адже купуючи бластер Регулятор, ви отримуєте в комплекті: 2 магазини і 24 стріли, приклад з місцем для зберігання запасного магазина, поворотну рукоять, два !!! подовжувача стовбура (короткий і довгий).

Короткий подовжувач ствола має ще й свою власну тактичну планку. Як бачите, ви зможете налаштовувати бластер на свій смак, для будь-якої своєї місії.

Визначившись з бластером, залишається відкритим питання з боєприпасами і різними аксесуарами.

Вибір боєприпасів і аксесуарів

Зазвичай бластери продаються в комплекті з боєприпасами, і ви можете вступати в бій, практично відразу, як дістанете бластер з коробки. Але все ж, при покупці нового бластера, варто заздалегідь подумати і про необхідність додаткових боєприпасів, аксесуарів, які можуть вам знадобитися в подальшому.

Адже будь-хто, хто коли-небудь брав участь в Nerf битві, знає, що багато стріл не буває. Хороший запас стріл – просто обов’язковий. Вся вогнева міць абсолютно марна без достатньої кількості боєприпасів.

Так що, купуючи бластер, вам знадобиться відразу велика упаковка стріл, а при покупці повністю автоматичних бластеров типу HyperFire, можливо і кілька.

Cтріли Nerf, вперше з’явилися в 1992 році з бластером Sharpshooter. Вони виявилися більш популярні, ніж випускаються раніше боєприпаси – балістичні ракети і витіснили їх.

Стандартна стріла Nerf є маленький м’який циліндр з гумовим наконечником. Стріли ідентичні і відрізняються кольором, залежно від серії зброї: Elite, Zombie Strike або Doomlands. Нові стріли AccuStrike сумісні з усіма стрілами Nerf стандартного розміру (діаметр 12,7 мм і довжина 7,2 см), але мають підвищену точність завдяки спеціальному дизайну наконечника.

У різних серіях випускаються також і набори декорованих стріл, що мають яскраву унікальну забарвлення для кращої ідентифікації при збиранні стріл після битви.

У серії Elite випускаються також стріли з присосками, які прилипають до будь-якій рівній поверхні. Такі стріли зроблені для більшої стабілізації пострілу і підходять до всіх бластерів, що використовують стандартні стріли.

Більші стріли створюються для серії Mega. Діаметром вони – 19 мм, довжиною – 9,3 см, завдяки більшому розміру, вони більш потужні. У польоті мега-стріли створюють реалістичний свистячий звук.

Серія Rival, використовує свої власні боєприпаси – кульки High Impact Rounds. Це жовті кульки, які мають ямочки, як у м’ячів для гольфу, для підвищення точності. Вони зроблені з більш щільного матеріалу, і після деформації практично миттєво відновлюють свою форму.

Ще один вид боєприпасів, поки більш рідкісний – ракетниці. Випускаються ракетниці використовуються тільки як вторинні боєприпаси в деяких моделях бластерів Nerf: таких, як Modulus Tri-Strike, Demolisher 2 в 1.

Найкорисніші аксесуари, – запасні обойми. Магазини, барабани – це один із способів зберігання стріл Nerf для швидкого перезавантаження. Обойми сильно підвищують універсальність бластера. Чим більш ємна обойма, тим рідше перезавантажуєте ви бластер, тим цінніше стає ваш бластер в Nerf War.

Знімні обойми взаємозамінні і також як і додаткові набори стріл – найкраща інвестиція для перемоги в битві.

Після покупки достатньої кількості боєприпасів і запасних обойм, виникає питання: Що з цим запасом робити, щоб він не заважав при переміщенні, але завжди був під рукою?

Саме для цього призначені різноманітні сумки, ремені і жилети. У них міститься безліч боєприпасів і обойм. Просто виберіть той аксесуар, що підходить вам найбільше.

Nerf випускає безліч окремих модулів і наборів, особливо багато їх в серії Modulus.

Ви можете придбати додатково подовжувачі ствола, оптичні приціли, приклади та багато іншого, – для різних місій, різних завдань і битв. Деякі з аксесуарів, по суті, декоративні: виглядають круто, але не особливо впливають на хід бою. Тому перш за все, визначитеся, що важливо для вас і що саме буде потрібно вам для того, щоб зробити бластер більш універсальним, продуктивним, або просто крутим.

Після, потрібно перевірити, чи ваш бластер сумісний з цими аксесуарами, щоб не придбати кота в мішку. Ви повинні знати, які саме тактичні планки у вашого бластера. Наприклад, бластер Modulus Tri-Strike має тактичну планку вгорі, тому аксесуари для нижньої планки йому не підходять.

Важливо подбати і про безпеку вашого юного воїна і придбати маску або, наприклад, окуляри для захисту очей, або набір «Майстерний захисник» з прозорим щитком. До того ж в цей набір входить і приклад, який може в разі потреби перетворитися в додаткове зброю – однозарядний бластер.

Exit mobile version