Як вагітній справитися з дратівливістю?

094Жіночий організм при вагітності випробовує зміни. Протікає і гормональна зміна.

Таке часто стає причиною жіночої дратівливості, у тому числі і скандальності. Конфліктує жінка, звичайно, з чоловіком. Сперечання з чоловіком завершуються плачем, розмовою на підвищених тонах. Психологічні чинники такої поведінки досить добре досліджені. Вагітна жінка гризеться з чоловіком тому, що він близький, міжособова дистанція коротка.

Загострена чутливість до запахів – головний подразник майбутньої мами. Найдрібніший неприємний запах, наприклад, тютюну або чого-небудь тухлого, підгнившого, може вгнати жінку в огидне збудження. Не віддаючи собі звіту в причині, жінка зганяє роздратованість на чоловіку.

Розрядку можна одержати таким чином. Відмінно сприяє малювання. Дорослі люди відвикають малювати, відчувають себе ніяково, незручно, як тільки беруться за олівець. Набагато краще осилити цю нерішучість, виконуючи малюнок до тих пір, поки він не стане викликати хороші відчуття і відчуття. Це означає, що стан вагітної нормалізувався.

Чудовий метод розрядки – спорт і танець. Гарний настрій спостерігається, коли рухи тіла з обривистих, грубих, робляться красивими, пластичними. Давним-давно відомі спеціально вироблені комплекси вправ для майбутніх матерів.

І головне – це безперервно прагнути до позитивного настрою: слухати мелодійну музику, розмовляти з тими, з ким хочеться, прогулюватися і милуватися природою і погодою. При такій «душевній політиці» незадоволеність поступово йде.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...