Як вагітній підняти собі настрій

Складай сімейний альбом із задоволенням і не забувай фотографувати зміни, які відбуваються з тобою

Поганий настрій під час вагітності – це не виключення, а правило, оскільки в організмі жінки відбуваються гормональні зміни, що впливають на психічний стан. Дев’ять місяців здаються не просто довгим терміном, а нескінченним. Поганий настрій допоможе подолати погляд на ці місяці, як на найбільш чудесні в житті, все, що для цього потрібно – це відобразити себе. Можна зробити цілу історію маминого животика в картинках. Фотографування себе стане розвагою і допоможе відволіктися від нав’язливих думок.

Початок процесу
Коли потрібно починати себе фотографувати? Поганий настрій можна не тільки подолати, але попередити, тому розпочати створювати альбом можна, не чекаючи моменту, коли животик стане помітним. Можна зафіксувати момент радості, коли жінка тільки дізналася, що стане мамою. Яке це може бути фото? Це може бути малюнок УЗД, це може бути просто фотографія пари. Головне, щоб фото було незвичайним, креативним, нагадувало про подію. Якщо довгоочікувана дитина друга, то фото може представляти собою таку картину – дитина обіймає мамин животик чи дослухається до нього. Такі фотографії, не тільки піднімуть настрій мами, але допоможуть старшій дитині прийняти нового члена сім’ї.

Фотографуємо в повний зріст
Поганий настрій ніколи не буде відвідувати, якщо робити фотографії протягом усього періоду росту живота. Відмінним приводом для зйомки може стати момент, коли дівчина дізналася, що її улюблені джинси вже не можуть застібнутися на талії. Можна відобразити похід по магазинах і примірку одягу для майбутніх мам. Фотографії повинні відображати любов матері до майбутнього маляти, щоб потім показати, що дитина була довгоочікуваною, і батьки чекали з нетерпінням, коли малюк з’явиться на світ. Веселою картинкою, здатною підняти настрій, стане боді-арт – розмальований животик. У малюванні можуть взяти участь і старші діти.

Фото урізноманітнюють побут
Фотографії допоможуть зробити рутинну роботу по будинку більш цікавою, наприклад, приготування смачної страви для коханого може бути теж відбито. Можна поекспериментувати з положенням животика, наприклад, як цікаво виглядає животик в одному із спортивних положень, лежачи або сидячи. Домашня робота і спортивні тренування будуть не в тягар, а в задоволення з фотокамерою і фотоапаратом, допомагають забути, що таке поганий настрій. Вагітність прикрашає жінку, тому дивитися на себе в дзеркало по півгодини перед зйомкою і змінювати вбрання зовсім не обов’язково.

Мама і тато разом
Фотографуватися потрібно не тільки мамі, але і робити спільні фото з татом, які можуть перетворитися в яку-небудь цікаву гру. Наприклад, можна зняти улюблені звички тата: лоскотати маму, щипати її, цілувати в щічку. Один з варіантів фото – вбратися в костюми смішні й безглузді і стати один до одного животиками, тато може випнути свій живіт, щоб було цікавіше. Можна сфотографуватися голяком. Така фотографія буде для чоловіка найсексуальнішою. Зніматися можна в покривалі або в напівпрозорому одязі. Під час вагітності потрібно не лише готуватися до материнства, але залишатися жінкою.

Складання альбому
У міру накопичення фотографій можна починати складати сімейний альбом. До речі, їх може бути декілька. Цікаво буде друкувати фото самим. Найбільш вдалі і привабливі фото можна повісити в спальні, що стане прекрасною прикрасою інтер’єру. Можна зробити велике фото у вигляді картини. Сімейний альбом може являти собою цілу стінку з фото з цікавими, смішними коментарями, якимись вирізками з журналів. Робити колажі також не забороняється. Ігри з фотографіями – це не просто розвага і задоволення, але свого роду психотерапія.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...