Як урізноманітнити життя в декреті?

Як урізноманітнити життя в декретіПеріод декретної відпустки у багатьох асоціюється з постійною турботою про дитину. Життя підпорядковане режиму сну, годуванню, прогулянкам і розвиваючим іграм. Жіноча робота на благо сім’ї та дітей, мабуть, не легша служби в армії. Ось тут-то і криється головна небезпека: одноманітність і сірі будні кого завгодно можуть довести до депресії. Що вже говорити про молоду годуючу матусі, у якої то гормони пустують, то нерви від недосипу здають. Звичайно, позитив від досягнень малюка – це дуже багато і в той самий час так мало. Як не засумувати в декреті? Що, крім щоденних прогулянок і підгузників, перших дитячих посмішок, кроків і агукання, зробить цей період щасливим і незабутнім?

Спілкування

Шанс знайти друзів в дорослому свідомому віці випадає не часто. Але саме в період декретної відпустки створюються міцні дружні союзи. Багато матусь, познайомившись в пологовому будинку і пролежавши в палаті разом всього 4-5 дні, спілкуються згодом роками. Пісочниця, дитячий майданчик, діти-ровесники і загальні проблеми як можна краще розташовують до нових знайомств. Додати до цього різні мамські форуми, спільні покупки, дитячі фотосесії, ранки, і спілкування з цікавими людьми гарантовано. А як приємно за чашкою чаю для лактації погортати разом з подругою каталог косметики, обговорити нову колекцію BonРrix, вибрати і замовити сукню, неодмінно на розмір менше необхідного. Чому б і ні? Дороге гарне вбрання – відмінний стимул зайнятися спортом і повернути собі гарні форми.

Увага до себе

Золоте правило декрету – не забувати про себе кохану. Ні з ким залишити малюка, щоб ходити в басейн або спортзал? Займіться спільною йогою. І захоплююче, і дитині цікаво, і для маминої фігури корисно. Довгі піші прогулянки з коляскою також додають стрункості. Не варто забувати про зачіску, косметику і гарний одязг. Наші чоловіки можуть нам багато чого пробачити, але тільки не неохайний зовнішній вигляд. До того ж красива, яскрава, усміхнена мама – приклад для малюка. Перебуваючи в декреті, можна пізнати таємниці натуральної косметики, навчитися готувати маски і креми своїми руками, відростити волосся або, навпаки, приміряти образ пустотливого хлопчиська.

Довіра

Проблеми з довірою існують, напевно, у кожної другої молодої мами. Здається, що з дитиною ніхто не впорається краще. Таке ставлення штовхає перевіряти, як тато надів підгузник, чи правильно бабуся приготувала пюре і в якій сквер дідусь пішов гуляти з коляскою. Йдучи за хлібом в сусідній двір, неспокійна мама бере з собою два телефони і встигає три рази подзвонити додому, щоб дізнатися про малюка. Знайоме? Значить пора сказати недовірі стоп. Наші близькі люблять крихту не менше й навряд чи зможуть заподіяти їй шкоду. Ну а дрібні помилки, як не того надягнутого бодика – можна і пробачити.

Самореалізація

Три роки виховання і щасливого спостереження за ростом маленького чоловічка – це великий термін і відмінна можливість для самореалізації. Можна вивчити іноземну мову або знайти нове хобі, зайнятися мережевим маркетингом або фрілансом. Навчитися готувати суші, люля-кебаб і качку по-пекінськи. В’язання, фотографування, квіллінг, декупаж, батик – деякі мами досягають таких висот у творчості, що починають заробляти на своєму хобі. Людина здатна на багато що, а вже мама в декреті – це майже супергерой. І якщо щаслива хранителька вогнища, щасливі і домочадці. Все в наших руках!

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...