Як уникнути неприємних проблем кожної вагітної

Щоб твоя вагітність протікала легко, більше гуляй, правильно харчуватися і не забувай про повноцінний відпочинокСпи довше.

Тобі необхідний повноцінний відпочинок: сон повинен тривати не менше восьми годин. Щоб розслабитися, гуляй ввечері, приймай теплий душ (від гарячих ванн краще відмовитися).

Їж висівки.

На сьомому місяці у вагітних часто розвивається анемія (недокрів’я), викликана нестачею заліза в організмі. Регулярно роби аналізи крові, щоб контролювати рівень гемоглобіну. Вводь у свій раціон бобові, вівсяну крупу, чорнослив, висівки.

Налягай на ківі

Вам з малюком потрібен кальцій. Перші симптоми, що тобі його не вистачає, – це нічні судоми в литкових м’язах, шаруються нігті і ламке волосся. Правда, кальцій тваринного походження, якого багато в молочних продуктах, викликає надмірне окостеніння черепа малюка і ускладнює проходження голівки по родових шляхах. Тому віддай перевагу рослинному (він міститься в болгарському перці, яблуках, хурмі, ківі, сочевиці).

Пий воду вранці

У багатьох жінок під час вагітності порушується стул, починаються запори. Щоб не було такої проблеми, не менше 60% нашого раціону повинні складати свіжі фрукти і овочі. Звикай їсти пшеничні висівки, свіже кисле молоко. А вранці перед сніданком не забувай випивати склянку прохолодної води. Відмовся від таких продуктів: кондитерські і борошняні вироби, цукор, кава і, само собою, алкоголь.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...