Як трактувати еротичні сни?

Як трактувати еротичні сни?Сни всього лише натякають і дають нам сигнали. Як же правильно трактувати еротичні сни і про що говорить наша підсвідомість? Спробуємо розшифрувати її знаки.

Якщо сниться секс з одним

Секс з другом, родичем або іншою людиною, з яким наяву нічого такого ніколи не було і просто бути не може, зовсім не означає, що тебе тягне на інцест чи спокусу приятеля. Це лише свідчить про те, що людина, що приснилася викликає у тебе підвищену увагу і інтерес чисто по-людськи. Можливо, ти хотіла б мати щось, що є в ньому – і чого не вистачає тобі.

Якщо сниться секс з жінкою

Секс з жінкою теж не повідомляє про «приховану нетрадиційність» (як іноді лякаються вразливі панночки). Схоже, в житті тобі просто не вистачає «сентиментів». Може бути, що твій партнер надто мужній і стриманий – і не дає тобі досить ласки, тепла, ніжності.

Якщо сниться секс з незнайомцем

Секс з незнайомим персонажем сигналить про нестачу яскравих вражень: можливо, тобі хотілося б вийти за рамки звичного, але заважає боязкість. А ще психологи вважають, що це – свідчення того, що у дівчини добре розвинене почуття гумору.

Якщо сниться секс з колишнім

Секс зі своїм «колишнім» вказує не на те, що ти хотіла б його повернути, а на те, що десь в глибині душі ти схильна порівнювати своїх обранців: чим вони відрізняються, з ким краще.

Якщо сниться секс з ворогом

Секс з неприємною тобі людиною не говорить про те, що потай ти її бажаєш. Швидше, тобі, з одного боку, цікаво було б зрозуміти, що «ніщо людське» не чуже недругу, а з іншого, хотілося б його морально перемогти. Ось таким чином і відбувається компенсація не вираженої наяву образи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...