ЯК СТРЕС ВПЛИВАЄ НА ШКІРУ ОБЛИЧЧЯ?

Хронічна втома, недосипання, стрес? Все це знайоме багатьом жінкам. Адже ми живемо у режимі багатозадачності. Весь цей негатив відображається буквально на нашому вигляді: шкіра обличчя страждає. Що з нею відбувається через стрес?

Людину, яка стресує, легко розпізнати по обличчю. Воно не світиться здоров’ям, молодістю та красою, ніби натякаючи – настав час щось міняти. Які шкірні прояви пов’язують із нервами?

Мішки та кола під очима

У вашій морозилці оселилися патчі? Тоді вам знайома проблема темних кіл чи мішків під очима. Що ж? Це наслідок стресу та застою в організмі рідини. Під час важкої ситуації наш організм зовсім не знає, що неготовий звіт по роботі – це не смертельно, він викидає величезну кількість кортизолу, тіло переходить у режим виживання і йому відверто все одно на вашу красу.

Перші зморшки

Чому деякі дівчата виглядають у 23 на 30 та навпаки? Справа у двох факторах: спадковість та стрес. Притому яку б спадковість ви не мали, стрес може її перекреслити за дві секунди. Справа в тому, що гормон кортизол піднімає цукор, той у свою чергу блокує вироблення колагену – і привіт перші зморшки.

Шкірні висипання

Як часто ви бачите тридцятирічних зі шкірою підлітка? Тільки вона не пахне молодістю та свіжістю, а вкрита прищами? Останнім часом акне та висипання – часте явище. І однією з причин їхньої появи називають хронічний стрес.

Що ж робити?

  • Гарненько спати – це супер важливо. Вночі процеси регенерації посилюються, наш організм омолоджується та шкіра разом із ним.
  • Відпочивати – перезавантаження мозку допоможе організму виробити більше гормонів насолоди. А в задоволеної людини на обличчі написано: у мене все гаразд.
  • Навчіться релаксувати: дихальні техніки допоможуть знизити рівень кортизолу у стресовій ситуації, наприклад, на роботі.
  • Не відмовляйтеся від косметичних процедур та кремів – адже здоров’я та краса шкіри у ваших руках.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...