Як ставляться до аборту різні релігії

Як ставляться до аборту різні релігіїНапевно практично кожна жінка, в голові якої є питання «Чи робити аборт?», перебирає в голові всі можливі варіанти. Прийняти це рішення дуже складно, особливо для людини, істинно віруючої. Різні релігії по-своєму трактують думку про цю проблему.

Велика частина населення України сповідує православ’я. З його точки зору, проблема аборту не така проста, як може здатися. З одного боку, в християнському біблійному писанні говориться, що вбиваючи ненароджених ще дітей, жінки зривають задум Бога про створення світу.

Рекомендуємо всім вагітним віруючим жінкам щодня читати молитку http://www.sudba.info/molitva-o-beremennost/ яка вбереже вас і вашу дитину.

Розвиток плоду в утробі порівнюється з творчим актом божественних сил. Тут слова: «Благословенний плід утроби твоєї!» Прозоро натякають на те, що немовля ще в утробі обране Богом для народження в цей світ і придатне для спілкування з ним. Це говорить про присутність у ньому особистості.

У різних варіантах перекладу священного писання говориться про те, що людина, яка ударить вагітну з ще не сформованим немовлям повинна заплатити за смерть немовляти пеню, а якщо дитина сформувалася, то вдаривший повинен віддати свою душу. Можна, виходячи з цього, припустити, що злочинець не знав про вагітність і не бачив її до трьох місяців, адже живота ще не було. Побічно, можна вважати, що християнська традиція не засуджує аборт з вини обставин, наприклад, таких як завмерла вагітність. Це може втішити дівчат, які втратили своїх ненароджених малюків.

У католицьких церквах аборт засуджується. З цієї віри потрібно вважати ембріон на будь-якому етапі розвитку особистістю. У протестантських церквах вбивство дитини вважається крайнім заходом, але не засуджується, якщо вагітність сталася в результаті зґвалтування.

Закон ісламу говорить, що аборт не можна здійснювати, крім тих випадків, коли він є вимушеним заходом для порятунку життя вагітної.

Буддизм стверджує що вбивство – найстрашніший вчинок, який тільки можна здійснити.

У писаннях іудаїзму вимовляються фрази про те, що аборт суперечить істинно єврейському призначенню, але не забороняють його робити, якщо вагітність загрожує фізичному або психічному стану жінки.

З вищесказаного можна зробити висновок, що абсолютно всі релігії проти аборту, але з деякими відступами від цього правила. Цікаво, що у східній традиції річницю життя дитини святкують у три місяці. Вважається, що дев’ять він вже прожив, просто використовував для цього живіт матері.

Якщо повернутися в минуле, то стає очевидним, що ще тридцять років тому лікар образився б при проханні провести аборт. Зараз же ця маніпуляція стає повсякденною, недорогою. Для неї винаходяться все більш нові методи, але суть залишається незмінною.

Далеко не завжди проводиться аборт за медичними показаннями. Найчастіше, жінка сама приймає це рішення. Навряд чи варто їх засуджувати, адже у кожного свої причини і обставини. У кожному разі, потрібно пам’ятати, що кожна людина несе повну відповідальність за себе і свої вчинки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...