• Без категорії

Як стати татом

Твоя кохана вагітна. Вітаємо! Але тобі тепер доведеться мінятися. Вірніше, перевтілюватися. Ось декілька образів, які тобі надалі доведеться випробувати, якщо хочеш бути ідеальним чоловіком вагітної дружини. Або хоча б щільно наблизитися до ідеалу.

1. Слухач

Вона любить розмовляти завжди, а зараз особливо. Не відмахуйся, а допоможи їй: ділися своїми власними емоціями, переживаннями і розпитуй про її стан і відчуття. І просто слухай.

2. Дієт-доктор

Купуй тільки здорову, дієтичну і повну вітамінів продукцію. Особливу увагу надай воді. Вона – основний компонент живлення. Дієта дозволить їй залучиться до здорового способу життя, адже "варене-парене" їй необхідно вживати і під час годування грудьми.

3. Масажист

Будь упевнений, вона незадоволена тим, що відбувається з її тілом. Переконай її в зворотному. Роби разом з нею уранішню гімнастику і допомагай розслаблятися після трудового дня. "Влаштуйся" до неї масажистом – щоб зняти напруженість в її шиї, спині і плечах. Масаж ніг – просто шикарний варіант.

4. Доморобітник

Візьми на себе якомога більше задач і обов’язки по будинку. Пам’ятай: з появою дитини домашні клопоти збільшаться, тому готуйся наперед. А як ти хотів: вона поки що все швидше стомлюватиметься і відчуватиме себе менш активною. Це нормально. Поки.

5. Гід

Влаштовуй любимій виходи в люди, хай не відчуває себе кинутою і відірваною від суспільного життя. Театри, кіно, концерти – так! Не надумайся забороняти походи по магазинах і салонах краси – краще склади їй компанію. Вона оцінить.

6. Наставник

Купуй їй літературу і читай сам. Коли інформацію їй доносиш ти, це особливо важливо і краще запам’ятовується. Ще взнай, хто лікуючий лікар, хто прийматиме пологи, вивчи техніку дихання, розслаблення, масажу при пологах. Все досить просто, але робити це, окрім тебе, нікому.

7. Коханець

Вона думатиме, що стала для тебе непривабливою і несексуальною. Покажи, що це не так. Перетвори ці дев’ять місяців для неї в один з найпрекрасніших періодів життя. До речі, інтимне життя в цей час просто необхідне і тобі, і їй.

8. Істинний джентльмен

Гормональні сплески часто приводять до швидкої і непередбачуваної зміни настрою. Їй потрібна самота? Дай його. Потрібні поцілунки? Ще краще. Потурай їй в примхах, не супереч, не конфліктуй і постійно вибачайся. А ще роби компліменти, даруй квіти і дрібнички.

Джерело: http://www. tutti-frutti. com. ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...