Як стати щасливою парою. Секрети психології

Як стати щасливою парою. Секрети психологіїДля щасливих відносин потрібен міцний фундамент. Спочатку між двома люблячими людьми обов’язково повинні існувати: любов, взаєморозуміння, взаємна довіра, сексуальне ваблення.

Любов – це нічим незамінне і невід’ємне в житті подружньої пари. Любов не буде вічною якщо її не ростити і не доглядати за нею, як за дивовижною рідкісною квіткою в саду.

Взаєморозуміння – це дуже важливий чинник сімейного щастя. І саме він може стати основним механізмом, що рятує любов при всіх емоційних бурях. Найцікавіше, що взаєморозуміння можна поліпшити, знаючи як це робити. Молоді пари починають звичайно з мінімуму уявлення про свого партнера по життю. Якщо у них досить бажання і уміння (що досягається досвідом і вивченням теми) корабель сімейного життя залишиться на плаву їм в радість багато років.

Для поліпшення взаєморозуміння треба вміти або вчитися – говорити і слухати співбесідника шанобливо, ласкаво, не перебиваючи, не роблячи коментарів, і при цьому дивитися і бачити, а не думати про щось стороннє, киваючи головою. Дуже корисно після того, як один викаже свою думку, інший перепитає, підводячи коротко резюме сказаного, щоб обидва переконалися, чи правильно вони зрозуміли один одного.

Запам’ятайте, що ніколи в сім’ї не повинен звучати атакуючий тон доган. Є дуже важливий психологічний трюк, щоб уникнути командирського тону. Якщо Ви хочете виказати своїй парі Вашу незадоволеність або докір, робіть це у формі побажання на майбутнє. Для цього ваша фраза ніколи не повинна починати із слова "Ти…". Слід говорити так : "Я відчуваю себе…….. коли виходить, коли відбувається….." Розказуйте про свої переживання, про свій емоційний стан, коли ваша пара робить щось незрозуміле або неприпустиме для Вас. Але перш ніж затіяти розмову на цю тему гарненько подумайте, а чи так це неприпустимо.

У розмовах, хворобливих для обох, прагніть продемонструвати своє відчуття до чоловіка або друга – обійміть його, поцілуйте, приголубте. Найголовніше – не чекати коли ваш партнер змінитися на краще, а негайно почати зміни в собі. Звичайно інша людина починає ставитися до Вас так само, як Ви ставитися до неї. Це стосується і форми поведінки. Взаєморозуміння включає не тільки уміння слухати і чути, не кривдити при цьому один одного, але і постійний пошук компромісів. Потрібно вміти поступатися в дрібницях або шукати варіант, який влаштував би обох. Якщо ви навчитеся взаєморозумінню, то зможете укріпити взаємну довіру.

Іншим найважливішим опорним каменем щасливих відносин в парі є сексуальне ваблення. Безумовно, це не все, але, мабуть, як і любов, найважливіше. Але потрібно вміти підтримувати цей вогонь сексуального ваблення живим. У сексі ми всі повинні перетворюватися трохи на дітей і грати з нашими тілами, придумуючи і фантазуючи. І тут як ніколи потрібне взаєморозуміння і щиріше відкрите спілкування зі своєю парою.

Сімейне щастя нікому не дається в руки раз і назавжди. Його потрібно берегти і ростити впродовж всього життя.

Пройди дев’ять кроків на шляху до свого щастя

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...