Як справитися з втомою в сімейних відносинах

відносини

Все частіше мені здається, що наша сім’я на межі краху. Я дуже люблю чоловіка. Але, коли ми зустрічаємося ввечері після роботи, постійно лаємося. Дратує все: розкидав взуття, розмови про його колег, вічна боротьба за пульт від телевізора. Невже ось так виглядає кінець нашої родини?

З подібними проблемами стикаються практично всі подружжя після декількох років шлюбу. Про те, як справитися з втомою у відносинах читайте сьогодні на сторінках нашого сайту.

Ознаки того, що вашу сім’ю наздогнала сімейна криза

Ви абсолютно точно знаєте, як проведете ці вихідні, як, втім, і всі наступні. Щовечора проходить за єдиним сценарієм, відпрацьованому до дрібниць. Вас вже не веселять жарти чоловіка, тому що ви чули їх тисячу і один раз. Відносини стають ніби «механізованими», позбавленими всяких емоцій.

Останнім часом, як-то зрадницьки часто, приходить в голову думка, що партнер, насправді, вам не пара. Він здається занадто апатичним або, навпаки, цілком присвячуюється тільки роботі. У вас створюється враження, що колись бравий мачо, насправді, не такий вже і сміливий в реальному житті, та й не такий вже і мачо, якщо зовсім відверто … Іншими словами, реальність, яка проявилася після того, як рожеві окуляри закоханості випарувалися, явно не відповідає очікуванням. Або, принаймні, зараз так здається.

Ви розумієте, що занадто «обігнали» вашу другу половинку. І тепер він, як ніби “тягне” на дно. Ви плануєте на вікенд зустріч з діловими партнерами, а він мріє про посиденьки в місцевому пивному барі зі старими «дружбанами». Ви вголос фантазуєте про те, як відкриєте власну компанію, а ваша друга половинка щиро дивується – навіщо. У той момент, коли особливо потрібна підтримка близької людини, ви її просто не отримуєте.

У сім’ї постійно відбуваються сварки. Причому вони не конструктивні. Тобто ви лаєтеся не для того, щоб знайти рішення, яке б задовольняло обох і навіть не заради звичайної психологічної розрядки після якогось стресу. Ви все частіше ловите себе на думці, що людина, що живе поруч, неприємна.

Вам стає все одно продовжаться відносини довше або припиняться прямо зараз. Бажання поборотися за партнера може спровокувати хіба що поява суперника (чи суперниці) та й то ненадовго.

Знайшли якісь пункти, які нагадують вашу сім’ю? Будь ласка, не варто думати, що ось, тепер все точно пропало, навіть на сайті про це не пишуть. Насправді, через подібні проблеми проходили абсолютно всі сім’ї. І лише від вас залежить, що буде далі. Адже, як відомо, відносини – це завжди праця і зовсім не проста. Пам’ятаєте, як одного разу влучно сказала Симона де Бовуар: «Знайти чоловіка – це мистецтво, утримати – робота».

Як подолати сімейну кризу

Навряд чи ваша друга половинка змінилася в один день. Ось до весілля була «принцеса», а після – «гадюка підколодна». Що в рівній мірі справедливо і для чоловіків. Значить змінилося щось саме у відносинах. Що?

Згадайте, як ви раніше проводили разом час. Ходили на побачення в кафе або парк, а може бути і щось «крутіше». Нахабно цілувалися на очах у перехожих. Писали один одному визнання на асфальті. Було? А куди ж це все поділося? Можливо, пора вже розірвати замкнене порочне коло «робота – вечеря – посиденьки кожен за своїм за комп’ютером – спати».

Крім романтики дуже важливо знайти спільні захоплення. Це може бути все, що завгодно: від спільного міні бізнес проекту, до ліплення пельменів по вихідним.

Вибачте, нарешті, його і себе. Прийміть свого партнера таким, яким він є. На жаль, його не переробити. А може бути, на щастя?

Займіться саморозвитком. Можливо і чоловік «підтягнеться».

Урізноманітніть вже, нарешті, сексуальне життя. Це не тільки необхідно, але і вкрай приємно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...