• Без категорії

Як сказати, що ти завагітніла

Як сказати, що ти завагітнілаПовідомлення про свою вагітність чоловіку — це особлива подія. Така важлива і змінююча все ваше життя новина заслуговує більшого, ніж телефонна розмова. Обов’язково повідомте чоловіка про свою вагітність особисто. Ви ж хочете побачити його реакцію. Якщо це ваша перша дитина, то розмова віч-на-віч особливо важлива. Чоловік заслуговує такої уваги. Можна повідомити радісну звістку за сімейною вечерею при свічках. Щоб краще освоїтися з цією новиною, що вносить такі важливі зміни у ваші відносини, можна виїхати абикуди на лінь, на вихідні або на тиждень. Цей час ви присвятите, щоб звикнути до реальностей вагітності, поділитеся один з одним думками і відчуттями, прийме необхідні рішення.

От як описує щасливий батько той момент, коли він дізнався про батьківство:

"Минуло десять років, але і дотепер виразно пам’ятаю, як Марта повідомила мене, що вагітна нашою шостою дитиною, Метью. На Різдво вона подарувала мені загорнену в подарунковий папір коробочку, в якій лежав результат тесту на вагітність. Я згадую, як відкрив коробочку і побачив червоний кружок, що свідчить про позитивний результат тесту. Особливу радість мені доставила записка від Марти з освідченнями в коханні".

Використання коректного виразу: "Ми вагітні!" — з самого початку дасть зрозуміти вашому чоловіку, що щось незвичайне і хвилююче відбувається не тільки з вами, але і з ним. Не турбуєтеся, якщо чоловік на перших порах не розділить вашу радість, особливо якщо новина виявиться для нього несподіваною. Його реакція не обов’язково повинна співпадати с Вашою. У вас вже був час, щоб розібратися в своїх відчуттях, а чоловіку ще потрібно звикнути.

Не сприймайте негативну реакцію як особисту образу. Можливо, чоловіку потрібно буде виказати свої сумніви: "Ти не помилилася в підрахунках?. "Ми зараз можемо собі дозволити дитину?", "Як нова людинка вплине на наш шлюб?" Деяким чоловікам потрібен час, щоб звикнути до думки про своє батьківство і випробувати радісне хвилювання. Разом з чоловіком вирішите, коли слід повідомити новину іншим.

Джерело: spuzom

Поділитися в...

Вас може зацікавити...