• Без категорії

Як сказати на роботі про вагітність?

Як сказати на роботі про вагітність?
Іноді повідомити на роботі про вагітність жінці буває ніяково або страшнувато. У цій статті ми хочемо запропонувати вашій увазі кілька незвичайних способів зізнатися колегам в тому, що скоро ви станете мамою, не вдаючись у зайві подробиці.

1. Будь ласка, повідомте начальнику
В першу чергу гарну новину необхідно повідомити начальнику. Скажіть йому або їй в нейтральній розмові, що незабаром їм доведеться вести справи без вас. Ви можете запросити начальника на обід і повідомити новини там.

2. Ласунка
Поставте на стіл баночку з блакитними або рожевими желейними цукерками і запискою «Від мене і моєї маленької цукерочки». Надішліть листа по електронній пошті всьому офісу (або тільки вашій команді), повідомивши їм, що за вашим столом всіх пригощають смачними цукерками, а потім спостерігайте, як колеги будуть потихеньку підходити до вас і здогадуватися.

3. Слухайте всі!
Якщо ви впевнена і відкрита людина, що бажає говорити про свою радість привселюдно, дочекайтеся наступних зборів всієї компанії, щоб поділитися новиною. Коли шеф запитає, чи є які-небудь повідомлення, підніміть руку і розкажіть колегам, що ви чекаєте дитину.

4. Зачекайте, поки не дізнаєтеся хто у вас
Дочекайтеся моменту, коли будете знати стать дитини, і зробіть відразу два оголошення. Озброївшись результатами УЗД, спечіть кекси і додайте кілька крапель червоного або синього барвника в тісто. Принесіть домашнє частування на роботу, разом з запискою і чекайте реакції.

5. Сарафанне радіо
Якщо ви працюєте в невеликій компанії, розкажіть приємну новину одному або двом колегам і дайте їй стрімко поширитися по всій компанії – хороші новини нікому не зашкодять!

6. Всі обожнюють пончики!
Ви можете прийти на роботу з пакетом пончиків і залишити їх на кухні разом із запискою «Це та сама їжа, яку прямо зараз захотів мій майбутній малюк».

7. У команді поповнення!
Оголосіть про вагітність, написавши колегам записку, що повідомляє про швидке поповнення в команді. Напишіть, що новий працівник вступить на посаду з такого-то числа (передбачуваний день пологів), і спостерігайте, хто здогадається першим. Швидше за все, це будуть колеги з дітьми.

8. Нехай про це розповість одяг
Якщо у вашій компанії є дрес-код, замініть строгий верх на топ з дитячою тематикою. Всі напевно зацікавляться такою зміною і запитають чи здогадаються про причини зміни наряду.

9. Куди?
Колеги люблять базікати про плани на майбутню відпустку, так що під час наступного обговорення подорожей згадайте, що шукаєте, куди відправитися в романтичну відпустку перед народженням малюка. Так ви отримаєте не тільки рекомендації, але привітання і добрі побажання.
Всі ми маємо індивідуальний темперамент і різний статус на роботі. У когось може бути неформальна робоча обстановка, а у когось більш сувора, тому перед тим, як скористатися однією з цих ідей по оголошенню про вагітність, ретельно оцініть ситуацію і виберіть ту, яка підходить саме вам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...