• Без категорії

Як сказати близьким про вагітність

Як сказати близьким про вагітністьЗатримка циклу, погане самопочуття, вранці тягне на солоненьке… Перша реакція на позитивний тест – шок у більшості жінок, і це не залежить від того, планували ви вагітність чи ні. І тепер, на самому початку шляху, відвідавши лікаря і переконавшись у тому, що ви дійсно в цікавому положенні, перед вами стоїть перша серйозна задача – як сказати близьким про вагітність і самій перенести їх реакцію.

Зрозуміло, що оточуючим говорити не обов’язково, адже скоро ви просто не зможете приховувати своє положення, але вашим батькам і майбутньому татові сказати просто необхідно. Це у ваших же інтересах.

Першим, кого треба сповістити – майбутній тато. Якщо його повідомлять родичі або друзі, то крім інших емоцій він може сильно образитися. Офіційний шлюб спрощує справу – він точно не пропаде з вашого життя. А ось якщо ви просто живете разом, то невідомо, як він відреагує. Багато жінок, начитавшись романів і надивившись всіляких фільмів про любов звичайно мріють повідомити своєму чоловіку цю новину за вечерею при свічках. І чекають відповідної реакції – зітхань, щасливих криків, пристрасних поцілунків і обговорень планів подальшого життя. Якщо фільми були не такими казками, то після фрази “Милий, у нас буде дитина” в наступній сцені щаслива пара показується через 10 років гуляючою по парку в оточенні дітвори. На жаль, милі жінки, в житті романтика зустрічається рідко. “Та сама фраза”, як правило, викликає у чоловіка ступор. Потім починаються дурні питання на тему “А ти упевнена?” або “Як це?”. Природно, майбутня мама у відповідь на подібні питання бажає зробити своєму улюбленому чоловіку боляче.

Їй доведеться мучитися токсикозом, ходити перевалюючись, товстіти і бажати дивного, а у нього така фізіономія, немов його ведуть на страту, а потім буде каторга все життя, що залишилося. І це не дивлячись на те, що потім вони стають дбайливими чоловіками і відмінними батьками. Тому все більше жінок схиляється до того, що на питання як сказати близьким про вагітність відносно чоловіка, відповідати треба: “по телефону, щоб чоловік встиг опам’ятатися дорогою додому і прийняти цю новину”.

Друге питання – як сказати близьким про вагітність, виникає при необхідності сповістити своїх батьків і батьків майбутнього тата. Якщо ваші батьки називають вашого обранця по імені, то найімовірніше вони зрадіють новині. Тепер ви будете в змозі зрозуміти ваших батьків. Але перша реакція вашого батька може запросто нагадати реакцію вашого чоловіка, будьте до цього морально готові.

Набагато складніше питання про те, як сказати близьким про вагітність, постає, якщо ваші батьки не схвалюють вашого вибору. Головне – не сперечайтеся з ними. Ввічливо вислухайте, не сваріться, навіть якщо ви з ними категорично не згодні. Пам’ятайте про те, що вони – ваші батьки і завжди будуть раді бачити вас і дитину. Чоловіки можуть мінятися, а ось батьків не вибирають. Якщо ж ви вважаєте себе розумнішою і “знаєте краще”, то подумайте хоча б про те, що у вашому положенні шкідливо хвилюватися – всі ваші емоції відчуває нове життя усередині вас. Поклопочіться хоча б про неї.

http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...