• Без категорії

Як швидко і успішно завагітніти: 10 порад

Як швидко і успішно завагітніти: 10 порад
В середньому, вірогідність зачати і завагітніти в одному менструальному циклі рівна 20 відсоткам. Ось декілька порад, які допоможуть збільшити ваші шанси на зачаття.

Порада 1. Будьте терплячі

В більшості випадків немає потреби бігти на консультацію до гінеколога, якщо ви живете регулярним статевим життям і з моменту початку ваших спроб не пройшло року.

Порада 2. Займайтеся часто любов’ю

Регулярний статевий зв’язок збільшує шанси завагітніти.

Порада 3. Стоп дієтам!

Вживання низькокалорійних продуктів і, як наслідок, схуднення, негативно позначається на гормонах, що відповідають за фертильність. Якщо ви все-таки вирішили схуднути, то проведіть вашу дієту за декілька місяців до початку спроб завагітніти.

Порада 4. Урівноважене харчування необхідне

Перекушувати на ходу і/або їсти багато солодкого не варто. Це може позначитися не тільки на вашій талії, але і на дітородній діяльності. Збільшення цукру в крові провокує сильне виділення адреналіну — гормону, який “атакує” прогестерон. Тим часом, саме прогестерон готує порожнину матки для зачаття. Значне збільшення або зниження ваги сильно зменшують ваші шанси (навіть якщо ви проходите гормональне лікування). Тому постарайтеся врегулювати вашу вагу до початку спроб.

Порада 5. Тримайте вашого чоловіка в холодку!

Ви повинні переконати його в теплу пору року носити брюки бажано вільного крою і з виляску. Щільно облягаючі брюки сприяють накопиченню тепла на рівні яєчок, а це погано відображається на сперматогенезі, а значить і на якості сперматозоїдів.

Порада 6. Виберіть правильний сезон

Фертильність може залежати від пори року. Залежно від того, що вам потрібно — знайте, що найпродуктивнішими (у плані кількості) сперматозоїди бувають на початку весни і в кінці осені. А рухливість сперматозоїдів досягає піку в кінці літа і початку осені.

Ідеальним сезоном для зачаття вважається початок зими (пам’ятайте про прохолоду!). Використовуйте цю холодну погану погоду з користю!

Порада 7. Зверніть увагу на анальгетики!

Деякі анальгетики, наприклад, протизапальні, діють на деякі гормони, наприклад, простогландини. Не рекомендується приймати анальгетики в період овуляції.

Порада 8. Менше паліть

Загальновідомо, що куріння несприятливо діє на організм під час вагітності. Тютюн знижує шанси і на зачаття! А саме — знижує рівень естрадіолу в крові. За останніми даними, фертильність жінки, що палить, на 30% нижче, ніж у некурящої. А якщо і чоловік курець, то цифра ця підвищується значною мірою.

Рорада 9. Контролюйте вживання спиртних напоїв!

Зловживання негативно позначається на фертильності і до того ж серйозно впливає на розвиток ембріону.

Порада 10. Зменшіть вживання кави!

Доведено, що кофеїн негативно впливає на дітородну діяльність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...