ЯК СХОВАТИ НЕДОЛІКИ ФІГУРИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДЯГУ: 8 ЛАЙФХАКІВ ВІД СТИЛІСТА

Кожна з нас має свої переваги і недоліки фігури. Як підкреслити перші та сховати другі? Допоможуть 8 лайфхаків від стиліста.

Мистецтво створення стрункого вигляду полягає в тому, щоб навчитися отримувати максимум користі зі своїх переваг і приховувати особливості фігури, які нам здаються найменш привабливими. Стиліст Тетяна Щукіна розповіла, як це зробити.

Як ми можемо показати свої переваги:

відкрити ту зону, яку вважаємо гарною;

підкреслити одягом ту красиву частину, яку ми можемо носити відкритою;

розмістити акцент у тій зоні, яка нам подобається.

Коли ми працюємо з вадами, ми завжди застосовуємо комплексний підхід. Наше завдання – сховати те, що не подобається, та перевести увагу на щось інше. Ми вибираємо максимально лаконічні речі для тієї зони, яку хочемо приховати, та розміщуємо акцент подалі від неї. Наприклад, масивне кольє забере всю увагу від нижньої частини фігури. Якщо ми хочемо сховати стегна, це вдалий прийом у комплекті з лаконічними штанами або спідницею.

Дуже важливо не лише критикувати себе, а й бачити свої переваги. Коли ми легко знаходимо переваги у своїй зовнішності, ми так само легко знаходимо і одяг, який прикрашає нас. І будь-яка корекція полягає в тому, щоб грамотно звернути увагу на те, що ми самі в собі любимо. Розглянемо, які є методи корекції фігури.

  1. Робота з вертикалями

Це один із найвідоміших і працюючих прийомів. До нього ми вдаємось, коли хочемо виглядати вищими, стрункішим, подовжити ноги або витягнути якусь зону. Як вертикалі в образі може виступати монохром, V-подібний виріз, вертикальні лінії (ряд гудзиків, розстебнуті піджаки, колірні вертикалі, малюнок), штани в підлогу, завищена лінія талії, каблуки.

  1. Робота з горизонталями

Збільшити якусь зону або загалом додати об’єму фігурі допоможуть саме горизонталі. Де бувають горизонталі: широкі горизонтальні смужки, кишені, колірні блоки, широкі коміри та рукави. Горизонталі допомагають збалансувати фігуру. Наприклад, якщо ми маємо широкі плечі, і ми хочемо їх врівноважити, можна додати обсяг у зону стегна за допомогою накладних кишень. В даному випадку кишені будуть працювати як горизонталь, що розширює лінію стегна, і таким чином балансуватиме широку лінію плеча.

  1. Наближення

В основі цього прийому лежить наше сприйняття кольору. Світлі теплі відтінки нам здаються ближчими і більшими. І такі речі візуально збільшують нашу фігуру. Надягаючи жовті штани, ми візуально додаємо об”єм і привертаємо увагу до нижньої частини фігури, тоді як оранжевий светр переносить акцент на верхню частину.

  1. Віддалення

Цей прийом так само ґрунтується на нашому сприйнятті кольору. Темні холодні відтінки нам здаються меншими, тому вибір такого одягу візуально зменшує фігуру. Наприклад, вибираючи монохромний комплект синього відтінку, ми легко отримуємо ефект стрункості.

  1. Перенесення уваги

Багато жінок піддаються спокусі просто приховати зайві кілограми під безформним, мішкуватим одягом. І роблять одразу дві помилки. Вони додають собі ще кілограмів та приховують усі свої переваги. Дуже важливо балансувати недоліки своїми перевагами та на них переносити увагу. Наприклад, якщо ми хочемо відвернути увагу від області живота та стегон, то ми відкриємо тонкі ділянки (шию, зап’ястя, щиколотки), та розмістимо акценти подалі від наших проблемних зон (глибокий виріз акцентує гарне декольте, а прикраси на шиї та довгі сережки привернуть увагу до обличчя та шиї).

  1. Акцентування

Акцентом ми створюємо фокус уваги. Що ми хочемо, щоб побачили насамперед, дивлячись на нас. Витончену шию, красиву спину, тонку талію, стрункі ноги тощо. У нас може бути багато переваг, але для кожного конкретного образу ми вибираємо щось одне. Ми можемо акцентувати ноги, одягнувши яскраві колготки з міні та підтримати їх яскравою сумкою. А можна виділити витончені щиколотки, обравши туфлі та тонкі шкарпетки. Це незвично і привертає увагу. Зробити акцент на своїх перевагах можна також за допомогою принта, наприклад, п’є-де-пуль, він же гусяча лапка, який гарантовано не залишить вас без уваги.

  1. Демонстрація

Один із найпростіших способів корекції – продемонструвати ту частину фігури, яка подобається. Ми відкриваємо ті зони, які подобаються нам і які можна відкрити. А якщо це та частина, яку ми не можемо носити відкритою, то підкреслюємо її за допомогою одягу. Ми можемо вибрати облягаючі матеріали для цієї зони або зробити акцент на ній, додавши аксесуари або вибравши одяг із декором у цій зоні.

  1. Максимізація

Цей прийом працює за принципом розмаїття: при знаходженні поруч предметів, контрастних за розміром, великий поруч із маленьким здається ще більшим і навпаки. Можна використовувати масивний годинник, браслети, щоб підкреслити крихкі зап’ястя. Чоботи з широкою халявою, щоб візуально ноги виглядали тоншими і стрункішими. На тлі величезних сумок фігура здаватиметься мініатюрнішою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...