Як секс допомагає схуднути і чому такі тренування підходять не всім

Як секс допомагає схуднути і чому такі тренування підходять не всім

Навіщо жінкам потрібен секс без оргазму і чи є в ньому сенс?

На етапі прелюдії ще ніхто точно не знає, чи завершиться справа оргазмом. А раз немає стовідсоткової гарантії, чи варто взагалі зв’язуватися? У рамки теми укладається і інше важливе питання: якщо ви вже втомилися, а оргазму все немає, то чи варто наполягати або краще змиритися з безглуздістю того, що відбувається?

В ідеальному світі для успішного закінчення статевого акту повинні співпасти декілька основних чинників: бажання, приємна атмосфера, стабільний гормональний фон, емоційний стан і як мінімум готовність партнера піклуватися не тільки про свій оргазм. Але, на жаль, ми живемо не в казці, наш чоловік – не завжди принц на білому коні, а на оргазмах світ клином не зійшовся. У реальному житті ми маємо такі цифри: лише 20% всіх жінок регулярно відчувають оргазм без додаткової стимуляції клітора. Статистика, звичайно, невтішна, але це зовсім не привід засмучуватися. Хороший секс – це прекрасно, і саме тому, що ступінь його “гарності” не оцінюється наявністю або відсутністю оргазму.

Ось декілька причин, чому заняття сексом гарні самі по собі:

Це відмінна зарядка
Під час інтенсивних занять сексом організм отримує достатню дозу активності і струсу. Організм жінки більш ніж пристосований до такої струсу, тому секс призводить організм у тонус набагато краще ніж відвідування елітного спортзалу. Звичайно, це не замінить плавання або жим штанги, але, наприклад, кілька хвилин активних рухів в позі «Наїзниця» зміцнять стегна і сідниці, а середній по тривалості статевий акт допоможе спалити близько 70 кілокалорій (приблизно стільки міститься в одній шоколадній цукерці). При цьому задоволення від процесу точно не менше, ніж на тренажерах. Ну а результат – наступного разу …
Це один із способів дати волю фантазіям
Відсутність оргазму – це ще не привід відмовлятися від сексу і великого різноманіття його сценаріїв.

Що робити, якщо, крім себе, подарувати нічого
Можна практикувати легкий БДСМ, рольові ігри, використовувати секс-іграшки або віддати перевагу еротичному масажу. Можливо, причина відсутності оргазму полягає в недостатньо довгій прелюдії, але трапляється і таке: пара дуже довго практикує секс в одній або декількох позах, не вносить різноманіття в інтимне життя, а для оргазму жінці потрібна просто перчинка у вигляді, наприклад, легеньких ляпасів або незвичної пози. Секс – це відмінний привід досліджувати свою сексуальність, поділитися фантазіями з партнером, знайти спільні інтереси і втілити їх в життя.

Це можливість проявити любов
Здатність подарувати партнеру сексуальну насолоду або навіть оргазм цінується дуже високо і сприймається як акт вияву любові і турботи. Коли партнер знає, що йому готові приділити час, зробити приємність, подбати про його сексуальності, він відчуває себе безпечніше, впевненіше і в цілому краще, що, звичайно ж, позитивно позначається на якості інтимного життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...