Як розважатися вдома?

як розважитися вдомаЦе тільки дівчата, виростаючи, перестають грати в іграшки і наряджати ляльок – переключаючись на вбрання для самих себе. Хлопчики ж навічно залишаються хлопчиками. Якраз тому комп’ютерні ігри користуються такою популярністю. І дорослі дядьки, що сидять в офісах, викладають гроші за те, щоб купити собі красивий обладунок в якій-небудь онлайн-грі і новий гострий меч, щоб битися зі страшним тролем. Навряд чи ви захочете приєднатися у віртуальній реальності до свого чоловіка або дитини в такому занятті. Але, можливо, варто спробувати витягти їх звідти і зібрати всю сім’ю разом за одним столом, щоб пограти в реальному світі?

Спробуйте запропонувати своїм близьким розвагу, яка воскресить стару атмосферу докомп′ютерної ери – посиденьки за настільними іграми. До речі, в період фінансової кризи у них є додатковий плюс – служать довго і додаткових фінансових витрат не вимагають.

Кількість і різноманітність настільних ігор надзвичайно велика. Пропонуємо вам кілька найпростіших варіантів:

Знаменита «Монополія» була винайдена в Штатах в 1930-х роках і набрала популярності в період Загальної Депресії – коли з грошима все погано, так приємно потримати в своїх руках пачку грошей, нехай і несправжніх. Азарт і суперництво ведуть до сплеску адреналіну – тобто інтересу гравців. А оскільки за настільними іграми неможливо не базікати – ваша сім’я зблизиться ще більше.

Класичний «Ерудит» (Scrabble) став предком популярної телепрограми «Поле Чудес» у вельми спрощеному варіанті. Відірвіть своїх рідних від блакитного екрану, посадіть їх на диван в кімнаті, де немає телевізора, і приберіть подалі телефон (або хоча б поставте на беззвучний режим). Спільне придумування складних слів розвиває мозок, а боротьба за очки – змушує сміятися.

Карткові колекційні ігри – це гарні коробки, які можна побачити в кожному великому дитячому магазині. Вони містять географічні схеми і гральні картки, часто випущені по сценаріях відомих фільмів або мультфільмів. Буде потрібно деяке зусилля, щоб розібратися в правилах. Зате особи улюблених персонажів і популярний вигаданий світ запалять інтерес.

Кілька найбільш популярних ігор:

  • «Корова 006»: загальна ідея гри полягає в тому, що корови – це кращі на світі шпигуни, які стежать один за одним. Але одна з них – агент 006 – є невдахою, що приносить іншим проблеми та неприємності. Колода складається з 104 карт – нумерованих «корів», а принцип гри – дуже простий.
  • «Каркассон» – стратегічна гра з красивими географічними картами названа на честь середньовічного замку. Учасники гри виступають за середньовічних феодалів, яким належить розширювати свої володіння, будувати міста, монастирі тощо.
  • «Cluedo» – у вас є план заміського будинку, де щойно був убитий доктор Блек. Застосовуючи дедуктивний метод гравці розслідують цей злочин.
  • «Зілляваріння» – в основу гри покладені уроки в знаменитій Школі чарівництва. Гравці, використовуючи картки, які позначають зуб дракона, камінь крові, квіти папороті, астральну енергію тощо, створюють магічні зілля.
  • «Scotland Yard» – розстеливши на столі масштабну барвисту схему Лондона, гравцям належить зловити таємничого злочинця, а швидкість погоні визначається вдалим кидком фішок.
  • «Risk» – завдання гри – завоювати світ. Для цього гравцям надається карта Землі, а також фішки (загони піхоти, кавалерія і артилерія).

Так звані, «Рухливі ігри»: настільний хокей, футбол і т.д. На перший погляд ігровий стіл здається громіздким і викликає побоювання – чи не буде він захаращувати квартиру? Вибирайте моделі на знімних складних ніжках. Ігрова дошка легко знімається, і її можна ставити навіть на звичайний обідній стіл, а ніжки зручно складаються і забираються за шафу. А крики радості, які здатні видавати навіть дорослі чоловіки, забивши гол маленьким пластмасовим чоловічком висотою в п’ять сантиметрів – по-справжньому зігріють вашу мудру жіночу душу – розуміємо, що хлопчики – це завжди хлопчики.

Невелика порада: якщо традицій посиденьок вечорами у вас немає, і ви вперше боїтеся залишатися зі своїми близькими один на один – покличте друзів, яких не бачили давно через рутинні справи і приготуйте каструлю глінтвейну.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...