Як розслабитися майбутній матусі

Матусю, розслабтеся!Щоб майбутні мами не відчували втомленість, фахівці радять їм застосовувати наступні нескладні способи релаксації

По-перше, виконувати дихальні вправи. Наприклад, таке: наповніть живіт повітрям, вдихаючи носом, порахуйте до чотирьох, потім видихніть ротом, немов задуваючи полум’я свічки.

По-друге, робити компрес для очей із звичних пакетиків з чорним чаєм. Пару пакетиків залийте кип’ятком, трохи остудіть і покладіть на повіки на 5-10 хвилин.

По-третє, використовувати квітотерапію. Із стресом відмінно справляється синій колір, тому можна носити одяг синіх тонів і уявляти із закритими очима насичений синій колір в оточенні червоного, оранжевого і жовтого сяйва.

По-четверте, пити заспокійливий трав’яний чай. Чайну ложку сушеної лаванди і меліси залийте склянкою окропу і дайте настоятися під кришкою протягом 10-15 хвилин.

По-п’яте, приймати ванну з аромамаслами (тільки не гарячу!). За 15-20 хвилин млості в запашній воді з декількома краплями масла лаванди або сандалового дерева, валеріани або меліси пройдуть будь-який сплін і тривожність.

Джерело: feelgood.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...