• Без категорії

Як розпізнати альфонса

Як розпізнати альфонсаЗвичайно, хочеться піклуватися про коханих. Але як зрозуміти де той чоловік, який цінує ваші відносини і де той, який просто закоханий в ваш гаманець? У даній статті ми поговоримо про те, як розпізнати альфонса.

На сьогоднішній день зустрічається все більше таких чоловіків. Знаючи психологію жінки, вони легко роблять так, щоб привернути увагу. Альфонси створюють про себе гарну думку, щоб ним зацікавилася жінка. Альфонс повинен бути бездоганним за зовнішнім виглядом. Вони бувають дуже ввічливими і дуже добре залицяються.

У перший час альфонс готовий йти на витрати, дарувати жінці дорогі подарунки і запрошувати в ресторани, все це вже «включено» у ваші майбутні витрати. Таким чином вони втираються в вашу довіру, усипляючи пильність.

Якщо у вашому обранцеві ви раптом почали помічати такі дії, слід насторожитися:

 • якщо він часто забуває свій гаманець;
 • якщо настала черга оплачувати на касі, а у нього задзвенів телефон і йому терміново треба поговорити;
 • коли в ресторані подали рахунок, а йому раптом терміново потрібно в туалет;
 • якщо він любить часто брати в борг, а потім просто дуже забуває про нього;
 • якщо він знаходить купу причин і виправдань щоб на вас взяти кредит.

Бувають випадки звичайно різні, але якщо це систематично повторюється, то слід робити певні висновки.

 • Якщо він вам дуже багато лестить. Чоловік буде говорити вам всякі компліменти, буде говорити, що ви «жінка його мрії», може навіть кілька разів попросити вийти заміж за нього, і коли нарешті ви зважитеся на це і погодьтеся, у нього або виникнуть складності з грошима або самі непередбачені обставини на роботі.

Він буде говорити, що ні в якому разі не дозволить щоб весілля було за ваші гроші, але після довгих ваших умовлянь він раптом як би неохоче погодиться. Він починає переконувати вас що обов’язково заробить ці гроші і все вам поверне, в той час коли ви продовжуєте працювати надриваючись на кількох роботах.

 • Якщо він починає вирішувати свої проблеми вашими руками. Наприклад, з пропискою, автомобілем, грошима і так далі. При цьому він може дуже барвисто розповідати про свої страждання, викликаючи жалість і навіть пускати сльозу. У такому випадку спробуйте у відповідь почати розповідати про проблеми своїх, альфонс, звичайно, не зробить нічого щоб вам допомогти і просто залишиться байдужим.
 • Якщо він починає в жінці виховувати почуття провини. Це він робить для того, щоб вона стала погано себе оцінювати і стала йому вдячна що він на неї подивився. Згодом жінка починає вірити що вона не красива і буде намагатися всіма силами спокутувати свою провину.
 • Якщо він занадто багато цікавиться про ваше матеріальне становище. Його цікавить буквально все, ваше майно, кар’єра, автомобіль.
 • Якщо він вам обходиться дорожче ніж ви йому. В кінці місяця просто порахуйте скільки грошей ви витратили на нього, а скільки він витратив на вас. Ще один спосіб щоб перевірити альфонса це сказати про свої проблеми, наприклад що вам затримують зарплату і вам доведеться пару місяців пожити за його рахунок. І тоді подивіться як він буде себе вести.
 • Якщо він постійно шукає нову роботу. Якщо телефонує роботодавцям, призначає зустрічі, але чомусь раптом це все зривається або залишається безрезультатним. В цьому випадку, звичайно, швидше за все, у цього чоловіка немає ніяких планів зовсім, крім як зазіхнути на ваш гаманець.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...