Як розлюбити чоловіка?

Як розлюбити чоловіка?Справитися з прихильністю людини часом буває нереально важке. Що потрібно зробити, щоб відпустити чоловіка зі свого серця?

Чарівної пігулки – немає. Для того, щоб відпустити людину потрібно:

1. Зрозуміти, що ВСЕ скінчено. Назавжди.

2. Не бачитися і не спілкуватися з ним ніяк.

3. Над силу почати жити своїм життям. Займатися чим завгодно, навіть якщо немає ні сил, ні бажання.

Якщо тебе утримує страх залишитися наодинці, задумайся: а чи не одна ти фактично вже зараз?!

Як і в боротьбі з будь-якою іншою звичкою, головне – твердо зважитися покінчити з нею. А потім почати поступово, але настирливо готувати себе до цього кроку.

Постійно вишукуй позитивні перспективи розставання.

Ти можеш, наприклад, сказати собі що-небудь в цьому роді:

Нарешті я отримаю можливість пожити своїм життям

Мені більше не доведеться фарбуватися до його приходу і знімати бігуді до того. як він прокинеться

У мене з’явиться перспектива закрутити новий неймовірний роман

Тепер я зможу, не хвилюючись, просидіти за чаркою коньяку у подруги до другої години ночі

Ніхто не завадить мені цілий день на повній гучності слухати співаків, яких він терпіти не міг, а по вечорах дивитися любовні серіали

Віднині я буду готувати тільки тоді, коли мені самій цього захочеться

Мені не доведеться більше спілкуватися з його родичами, кожна зустріч з якими – джерело стресу

Будь готова до того, що тебе часто відвідуватиме впевненість: ось зараз я з ним поговорю, і він зрозуміє, що помиляється, зрозуміє, що потрібніше і ближче за мене у нього нікого немає, і… Вибач – не зрозуміє!

Просити про зустріч і дзвонити не варто

Йому потрібен час, щоб зрозуміти, що він втратив тебе і почати переживати через це Якщо дзвонити йому, це викличе лише роздратування.

Не обговорюй його з подругами. Так як це лише підігріває вогонь кохання до нього

Не проси. Не вимагай нічого від твого колишнього. Ніякої допомоги по добрій пам’яті! Підшукай краще для цього когось більш підходящого

І ще 7 простих дій, які допоможуть тобі почати нове повноцінне життя

1.Починай активно реалізовувати свої "дорозлучні" мрії. Це заново наповнить твоє життя позитивним значенням, займе час, що звільнився, і допоможе знайти втрачену було впевненість в собі.

2.Почни звертати увагу на інших чоловіків. Фліртуй з ними. На першому етапі застосування цього способу тобі цілком може стати осоружно. Зате потім, можливо, ти увійдеш у смак.

3.Не забувай про друзів. Спілкування з ними допоможе заповнити вільний час, що з’явився, і потім з друзями завжди можна поділитися наболілим.

4.Самий час зайнятися кар’єрою. Пригадай про початок або про продовження твоєї блискучої (так-так, ти повинна в це вірити!) професійної діяльності.

5.Загальні друзі ні в чому не винні: ти розлучилася з чоловіком, а не з ними. Не відмовляйся від спілкування з тими, з ким дружили разом з тим, що був.

6.Знайди собі яке-небудь захоплення. Будь-яке. Але спеціально йти гуляти по вулицях (якщо ти не любитель прогулянок) або читати, закрившись в кімнаті (коли ти не в змозі розібрати ні слова від застилаючих очі сліз), ти довго не зможеш. Вибери щось, що тобі цікаво. Це може бути якийсь кружок, дискотека, надомна робота, заняття йогою. Спочатку тобі буде важко не думати про нього. Але протримайся хоча б перший час. Скоро стане простіше, і ти відчуєш результати.

7.Пробач і пожалій в душі свого колишнього. Адже він втратив тебе, і ти навіть уявити собі не можеш, як він зараз мучиться. До того ж жаліти – набагато приємніше, спокійніше і комфортніше, ніж ненавидіти.

Дізнайся також про те, чи можна почати відносини з чистого листа?

Джерело: krasav4ik-vip.my1.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...