Як провести першу шлюбну ніч, щоб вона була незабутньою?

перша шлюбна нічПерша шлюбна ніч – це сама незабутня ніч у житті кожної людини. В цей час ви, після довгого і насиченого Дня весілля, залишаєтеся зі своїм улюбленим наодинці, і ніхто в світі не може порушити цей священний час. Як провести першу шлюбну ніч, щоб вона запам’яталася на все життя?

У давні часи перша шлюбна ніч була дуже важливою подією у житті молодих людей. Саме тоді з нареченої знімався вінок невинності, вона ставала жінкою і чоловіковою дружиною.

Але час іде і все в цьому світі змінюється. Змінюються і стереотипи. На сьогодні, якщо вірити статистиці, більше 90% молодих пар сприймають першу шлюбну ніч, як щось умовне. Адже зараз ця ніч у відносинах люблячих людей давно вже не перша. І багато хто, замість того, щоб влаштувати продовження свята, розбирають весільні подарунки, рахують подаровані гроші, відсипаються після довгого, напруженого і важкого весільного дня. Загалом, роблять все, що завгодно, тільки не те, що повинні робити молодята в першу шлюбну ніч. І тому для багатьох цей проведений час в майбутньому не запам’ятовується.

Де провести першу шлюбну ніч?

Як же влаштувати першу шлюбну ніч, щоб вона стала найпрекраснішою і незабутньою у вашому житті? Пам’ятайте, що чоловіки, навіть найулюбленіші і бажані, по своїй натурі брутальніші і суворіші, ніж ми. І тому вони навряд чи візьмуть ініціативу у підготовці до шлюбної ночі в свої руки. Цей обов’язок покладено на ваші плечі. З чого ж почати?

Ідеальним варіантом місця проведення першої шлюбної ночі, звичайно ж, є ваша особиста квартира. Але, на жаль, сцени, коли на весіллі батьки вручають молодим ключі від нової квартири з меблями і ремонтом, ми можемо побачити, хіба що, в кіно. Найчастіше ж, у новоствореного пари немає свого житла. А якщо вони і обзавелися окремим куточком, то вже жили в ньому якийсь час. І тому повернення туди не буде настільки святковим, і романтичним як хотілося б. Де ж провести першу шлюбну ніч в такому випадку?

Варіантом місця, яким користуються багато молодят, стане номер в готелі. По-перше це дуже зручно тим, що про все необхідне подбають службовці готелю. Квіти, шампанське, легкі закуски, куліькиі безліч свічок, якими вони прикрасять ваш номер, будуть приємним сюрпризом для вас і вашого нареченого. Деякі готелі мають у своїй наявності спеціальні номери для молодят, в яких панує приємна та романтична атмосфера, здатна запам’ятатися вам на довгі роки. Звичайно, можна зняти номер в готелі дешевше. Але в цьому випадку підготовку у вигляді їжі, спиртного і створення романтичної обстановки вам доведеться взяти в свої руки. Ну, а якщо ви живете в сільській місцевості, можна організувати проведення першої шлюбної ночі на сіннику або в курені. Це буде дуже романтично.

Перша шлюбна ніч. Поради

Оскільки День весілля є не тільки святом, а й днем ​​великого фізичного і морального стомлення, розрахуйте свої сили так, щоб до кінця вечора ви не падали з ніг. Постарайтеся розподілити всі посильні обов’язки з проведення святкування на рідних і близьких. До дня одруження ви багато готувалися, переживали за багато нюансів проведення весільного дня. Але в сам день весілля вже нічого виправити не можна. Тому просто розслабтеся, насолоджуйтеся один одним і тим, що ви підготували. Не потрібно переживати за дрібниці, які, на вашу думку, зробили б цей день ще більш барвистим і святковим. І, звичайно ж, контролюйте кількість випитого спиртного, щоб до кінця дня вас не здолав сон.

Як же підготуватися самій нареченій?

Крім вибору романтичного місця і збережених сил, в першу шлюбну ніч ви також повинні подбати і про свій зовнішній вигляд. Запасіться усіма необхідними жіночими штучками, щоб виглядати на всі сто. Обов’язково подбайте про еротичну білизну. Це не тільки буде приємним подарунком для нареченого, але і додасть вам впевненості. Також захопіть з собою зубну щітку, зволожуючий крем або лосьйон для тіла, бритву і, звичайно ж, флакончик духів, запах який любить ваш наречений.

Як же правильно повинна пройти перша шлюбна ніч. Поради тут давати не зовсім коректно, оскільки тепер все залежить від вашої винахідливості і таланту. Крім постільних сцен, підготуйте заздалегідь своєму чоловікові приємний сюрприз. Наприклад, можна станцювати йому стриптиз або танець живота. Також це може бути красиве признання в любові у віршах, які ви самі складете. Або ж зробіть йому еротичний масаж. Прийміть розслабляючу ванну, випийте по келишку шампанського. Весь час шлюбної ночі нехай у вашому номері грає красива романтична мелодія.

Сподіваємося, наші поради допомогли вам дізнатися, як провести першу шлюбну ніч. Любові, щастя, здорових дітей і взаєморозуміння вам у вашому сімейному житті. Адже ваша перша ніч у статусі законної дружини – це всього лише перший крок на шляху до створення вашого щастя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...