Як провести новий рік одному

Як провести новий рік одномуОчікування такого чудового свята, як Новий рік, завжди наповнене дивовижною радістю і позитивом. Збуджені люди з палаючими очима змітають з прилавків все, що можна подарувати, з’їсти або повісити на ялинку, але тільки раз на рік це абсолютно не викликає роздратування. За традицією, саме це свято вважається самим сімейним, затишним і хлібосольним. Велике щастя приходить в той будинок, де за великим круглим столом збирається кілька поколінь люблячих один одного людей. А як бути, якщо життєві обставини складаються таким чином, що людина змушена почути бій курантів на самоті. Як провести новий рік одному?

Вибираємо сценарії проведення свята

Мудреці на Сході кажуть, що якщо не можеш змінити ситуацію, то слід змінити ставлення до неї. Спробуйте, хоча б частково, послідувати цьому цінному раді. А якщо ви належите до категорії рафінованих інтровертів, то зможете знайти в ситуації, що створилася навіть деяке задоволення і незвичайність. В даному випадку, святкова ніч наодинці з самим собою, пляшкою вишуканого вина, тарілкою сиру і фруктами, може стати приємним споглядальним екскурсом в глибини власної душі. Але що робити, якщо ви важко переносите самотність, а альтернативних варіантів не маєте? Купіть собі новорічний тур в чужу країну! Свіжі відчуття, знайомство з ментальністю іншого народу і святкова атмосфера зарядять вас позитивними емоціями і змусять забути про свої переживання. Тим більше, що самотні мандрівники завжди оточені флером брутальності і загадковості. Не виключено, що в зворотний шлях ви вирушите з новими знайомими, а випадкові зустрічі можуть перерости в доленосні. І вже, після певного періоду часу, перед вами не буде стояти проблема – як провести новий рік одному.

Виганяємо з дому нудьгу!

Всіма правдами і неправдами постарайтеся зберегти спокій і вміння радіти життю. Пам’ятайте, ви вільні у своєму виборі і сьогодні вправі побути справжнім володарем свого маленького світу! Будь-який наряд, який би ви не зволіли в новорічну ніч, непристойно дороге оздоблення або затишну стару піжаму, буде доречним і правильним! З’явилося бажання танцювати – включайте улюблену музику і цілком віддавайтеся їй, вас ніхто не засудить. У таке свято навіть дуже гучний спів караоке впишеться органічно в гучний сміх і вибухи петард на вулицях. Та й невідомо, хто завітає до вас на сольний концерт, може це буде найдорожчий і нежданий гість у вашому житті ?! Знайте, що в цю ніч ви не самотні, а просто тимчасово вільні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...