Як провести дівич-вечір

Як провести дівич-вечірЯк провести дівич-вечір? З цим питанням хоч раз в житті задається кожна дівчина. Дівич-вечір можна організувати перед весіллям, в день народження, та й просто так, без приводу. Але ось як це найкраще зробити?

Дівич-вечір вдома

Будинки – це не синонім слова “нудно”. Адже можна влаштувати веселу тематичну вечірку, наприклад піжамну. Зазвичай, вона проходить з ночівлею. Головний плюс такої домашньої атмосфери в тому, що подруги будуть з тобою максимально щирими.

Дівич-вечір на свіжому повітрі

Якщо погода дозволяє, дами можуть провести дівич-вечір і на природі. Влаштуй собі і подругам веселий пікнік з барбекю. На вогні можна приготувати багато смачних страв, починаючи від стейків і закінчуючи овочами. Також можна об’єднати це свято з вечіркою нареченого і його товаришів (якщо ж мова йде про весілля) і організувати загальний дівич-парубочий вечір на природі.

Дівич-вечір у ресторані, кафе або клубі

Це, звичайно ж, більш веселий і активний варіант, але він  і більш витратний. Зате в закладі можна буде вдосталь поспівати в караоке, натанцюватись, насолодитися чоловічим стриптизом, та й взагалі від душі повеселитися з подругами під келих ігристого вина.

Дівич-вечір на машині

Звичайно ж, мова йде про великий лімузин, який легко може вмістити до 10-12 чоловік. Адже це пам’ять на все життя! Кращий час, на який варто орендувати автомобіль, – 4 години. І не забудьте, що в лімузині є люк. Через нього можна обмінюватися емоціями з перехожими, які будуть зацікавлено поглядати на шикарне авто, що їздить по місту.

Дівич-вечір на даху

Якщо ти хочеш зробити цей день яскравим і незабутнім – ось ще більш оригінальна ідея, як відсвяткувати дівич-вечір на свіжому повітрі. Зараз є безліч оглядових майданчиків на дахах багатоповерхових будинків. По-перше – це безпечно, по-друге – легально, а по-третє – оригінально. Тут ви зможете слухати музику, пити шампанське і навіть запустити небесні ліхтарики.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...