Як продовжити орагзм

Як продовжити орагзмПсихіатр Алан Браун і психотерапевт Донна Брауер розробили систему Тривалого Сексуального Оргазму (ТСО). Вони запевняють, що, якщо точно слідувати всім чотирьом етапам їх програм, кожна жінка буде потенційно здатна переживати тривалий оргазм з постійно наростаючим збудженням, яке триватиме від 30 хвилин до години, а то і більш.

У програмі 4 ступені. Перші три можна освоїти самій, а для четвертої потрібен партнер. І не думай, що методику довгого оргазму можна освоїти за один вечір. Потрібно не менше місяця.

Ступінь перший. Зміни своє ставлення до сексу

Автори методики "довгого оргазму" вважають, що люди чинять опір насолоді. Одних секс лякає, іншим заважають нав’язливі думки про недороблені справи і власну зовнішність. Навчися проганяти думки-паразити. Як тільки негативна думка шмигне в голову, жени її позитивом: "Я спокійна, розслаблена, впевнена в собі". І довгий оргазм нагородить тебе за терпіння!

Ступінь другий. Розвивай м’язи піхви

Регулярно виконуй вправи Кегеля. Автори методики "довгого оргазму" радять також робити "повільні стиснення" (м’язи напружуються на рахунок "раз-два-три", потім розслабляються), "швидкі стиснення" (виконуються щонайшвидше), а також тужитися (неначе тобі потрібно спорожнити кишечник, напружуючи м’язи живота, тазу і пряму кишку). Ці вправи потрібно робити не менше двох тижнів, перш ніж приступити до третього ступеня.

Ступінь третій. Регулярно мастурбуй

І уважно стеж за своїми відчуттями, щоб визначити, які і якої сили погладжування і натиснення дають найбільшу насолоду. Якщо ти впевнена, що налаштована на секс, укріпила м’язи піхви і добре вивчила себе, переходь до ступеня чотири.

Ступінь четвертий. Навчи свого партнера

Цей ступінь найскладніший і ділиться на три етапи.

Етап перший. Ти лежиш. Партнер сідає поряд або між твоїх ніг. Змазкою на водній основі він ретельно обробляє твої геніталії і промежину.

Він збуджує тебе, злегка торкаючись геніталій і промежини, уникаючи дотиків до піхви і клітора.

Стимуляція поступово переміщається на клітор. Рухи повільні: одне коло навколо клітора в секунду. Підказуй характер руху, інтенсивність і силу дотику.

Етап другий. Він продовжує стимуляцію клітора і, під час наростаючого збудження ти робиш декілька "стискань", швидких і повільних, а також потуги. Стеж за диханням. Не затримуй його, прагнучи робити близько шести вдихів і видихів на хвилину. Дихай животом, а не грудьми.

Якщо ви все робили правильно, оргазм не примусить себе довго чекати. Як тільки оргазм наблизиться, чоловік повинен дочекатися регулярних двосекундних скорочень у області геніталій.

Як тільки скорочення почнуться, чоловік повинен перейти від стимуляції клітора до стимуляції внутрішніх стінок піхви, вводячи і виводячи пальці або скоюючи ними кругові рухи. Рухи повинні бути ритмічними, але повільними.

Етап третій. Коли оргазм почне стихати, але до того, як скорочення припиняться, чоловік відчує, як піхва або втягується, або вивертається. Це "період спаду оргазму" і більшість пар в цей час зупиняються. Але згідно методиці "довгого оргазму", все тільки починається. Ваша мета – продовжити скорочення.

Пальці твого партнера повинні залишатися в піхві, скоюючи дуже легкі погладжування до тих пір, поки ти не даси йому сигнал про те, що ти готова до продовження. Після сигналу чоловік повинен підсилити частоту і силу рухів. Як тільки він відчує паузу в скороченнях, він знову переходить до стимуляції клітора, і все повторюється по новому.

Партнер повинен чергувати вагінальну і кліторальну стимуляцію, поки скорочення не стануть відбуватися раз на1-5 секунд. Далі він продовжує ще 15 хвилин, до тих пір, поки "періоди спаду оргазму" не стануть все рідше і рідше, а скорочення стануть безперервними. Ти досягнеш фінальної фази, коли в піхві почнуться безперервні хвилеподібні рухи.

Тепер партнер повинен влаштуватися зручніше, щоб він міг задіювати обидві руки для одночасної стимуляції клітора і піхви. Автори методики "довгих оргазмів" стверджують, що хвилі оргазмів стануть накочувати одна за одною! Такого ти ще не відчувала!

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...