Як приворожити хлопця в домашніх умовах

Як приворожити хлопця в домашніх умовахЛюбов – невід’ємна і, напевно, найприємніша частина життя у будь-якої людини. Добре, коли любов взаємна і щаслива. Але кожен з нас в житті стикався з нерозділеним коханням. Коли вам здається, що і життя не миле без іншої людини, а він вас не помічає або ви просто не в його смаку. Не рідкісні випадки, коли потрапивши в таку ситуацію молоді дівчата, а іноді і вже дорослі жінки, шукають допомоги у чаклунів, знахарів, магів та екстрасенсів. Приворот вуду, стовідсотковий приворот, найсильніший приворот – такими оголошеннями рясніє і Інтернет і більшість друкованих видань. І це природно – якщо є бажаючі отримати якусь послугу за гроші, завжди знайдеться багато людей, готових її надати. Ми не будемо зараз говорити про те, наскільки такі привороти дієві. У цій статті ми вам розповімо, як приворожити хлопця або чоловіка самостійно, не вдаючись до допомоги людей, що надають подібні послуги за великі гроші.

Можна багато говорити про моральний бік любовних приворотів-присушок. Дійсно, втручання у волю іншої людини м’яко кажучи, не етично. Але хіба можна це пояснити закоханій жінці? Вона готова піти на все, щоб бути з людиною, яку вона полюбила. Звертаючись до чаклунів існує дві небезпеки. Перша – просто віддати гроші шахраєві чи шахрайці, які нічим вам не допоможуть. Друга небезпека серйозніша. Адже якщо дівчина платить чималі гроші чаклунки за любовну магію, вона, як правило, замовляє найбільш сильний приворот з максимально швидким результатом. Потужний магічний вплив на людину практично ніколи не приносить користі. Адже там йде дуже глибоке втручання в душу людини. І хоч він і буде з вами, але може стати зовсім іншою людиною. Відомо дуже багато історій, коли сильний любовний приворот приносив тільки біди й розчарування.

Ми ж хочемо вам запропонувати любовні привороти, які можна зробити самостійно в домашніх умовах, які були знайдені на сайті http://hotmagi.ru/. Вони практично не втручаються в волю людини а лише змушують звернути на вас більше уваги, підштовхнути його до вас.

Привороти в домашніх умовах

Для того, щоб приворожити вподобаного хлопця дівчата в літній час рано вранці, коли ще сонце повністю не зійшло, виходили на вулицю і збирали росу з трави. Зібраної росою дівчина повинна відразу ж вмитися, і декілька крапель після цього додати в питво свого обранця.

Ще один приворот на питво робиться наступним чином:

У склянку або чашку треба набрати води, нахилитися над нею і три рази вимовити на любов: “Як без води жити не можна, так нехай раб Божий (ім’я вашого улюбленого) не живе без мене, раби Божої (своє ім’я)”. Після того як це буде сказано, воду треба також дати випити своєму обранцеві.

Якщо ж хлопець, який вам подобається запросив вас на побачення, а ви боїтеся, що можете йому не сподобатися то вчиніть так:

Перед побаченням, коли приймаєте ванну або душ, не одягаючись погляньте на себе в відображення в дзеркалі і промовте замовні слова:

“Як я дивлюся на себе без сорому, як на самоті веду себе впевнено, так і на людях мені не соромитися, в кут не тулитися, говорити, не боятися. Хай буде так!”

А коли будете йти на побачення з милим, в дорозі про себе повторюйте: “Милому запам’ятати, милому приглянусь!”

Зробивши такі нехитрі дії, ви можете бути впевнені, що побачення пройде успішно і ви сподобаєтеся хлопцеві. А коли ввечері будете вже розлучатися, після того як скажете йому останні слова, погляньте на його підборіддя, потім на перенісся, а потім на його лоб і скажіть про себе такі слова: “В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! Пам’ятай мене ! ”

Якщо ж ваш обранець не запрошує вас на побачення і взагалі не помічає вас, то вам допоможе приворот на слід. Підберіть момент, щоб хлопець, в якого ви закохані, залишив свій слід в пилу або в бруду після дощу. Тут важливо просто, щоб слід було чітко видно. Схиліться над його слідом і промовте наступний змову на любов: “Слід за слідом раба Божого (ім’я вашого улюбленого) йшла люта біда, звати її туга, в його слід наступила, в раби мені його заполонила. Як вірний пес господаря вартує, слід у слід за господарем біжить, так і раб Божий (ім’я вашого обранця) за мною по слідах ходив, нікуди не звертав, нікуди не йшов. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. ”

Повірте, ці нескладні привороти, які можна зробити в домашніх умовах і самостійно нададуть вам гідну допомогу в любовних справах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...