Як привчити дитину чистити зуби: весела чистка зубів

Як привчити дитину чистити зуби: весела чистка зубів
Багатьом малюкам не подобається чистити зуби. Деякі не переносять чистку зубів, але якщо вдатися до деяких хитрощів, можна перетворити цей процес на задоволення. Ось наші підказки, які допоможуть уникнути істерик і сліз.

Правильно вибрати зубну щітку
Для деяких батьків порятунком можуть стати зубні щітки з зображеннями принцес, супергероїв або тварин. Якщо ваш малюк обожнює рожеве, виберіть рожеву зубну щітку. Якщо малюк любить зайчиків, виберіть зубну щітку з його зображенням. Візьміть малюка в магазин, відберіть декілька відповідних для його віку зубних щіток і запропонуйте вибрати ту, що найбільше йому сподобалася.

Зубна паста з смаковими добавками
Деяким малюкам просто не подобається смак звичайної зубної пасти. Існує багато зубних паст з різноманітними смаковими добавками: чи то жувальна гумка або полуниця, перепробуйте їх і поспостерігайте, які з них подобаються вашому малюкові найбільше.

«Штаб чистки зубів»
Влаштуйте справжню станцію для чищення зубів біля раковини.
Ось що вам знадобиться: стакан або контейнер для зберігання зубної щітки і пасти;
підставка або табуреточка, щоб малюк міг встати біля раковини (але пам’ятайте, що не можна залишати його без нагляду);
окрема кружка для полоскання;
таймер або будильник (Скажіть дитині: «Малюк, чисти зубки до тих пір, поки не почуєш сигнал»);
Ви також можете чистити зуби разом. При цьому зверніть увагу, скільки часу ви витрачаєте на процедуру.

Чищення зубів в ігровій формі
Гра в хованки під час чищення зубів може підняти настрій всіх учасників, особливо у зовсім маленьких дітей і дітей ясельного віку. Також можна заспівати улюблену пісню або включити популярну музику на програвачі або телефоні і робити «супер-чистку», поки музика не закінчиться. Ще веселіше стане, якщо перетворити зубну щітку в «мікрофон»! Якщо у вашого малюка є улюблена іграшка, почистіть і її «зуби», поки малюк чистить свої.

Бонусна система
Коли малюк трохи підросте, його можуть зацікавити бонуси за чистку зубів. Діти дуже люблять призи, тому наклейки і смайли за добре виконану роботу можуть стати позитивним заохоченням і перетворять чистку в задоволення. Спробуйте цей прийом: «Збери смайлики, і ти зможеш отримати ще одну книжку з казковими героями!»

Поділитися в...

Вас може зацікавити...