• Без категорії

Як примусити його повернутися?

Як примусити його повернутися?Це досить важке питання, але справедливе. Тому що, коли ви хочете повернути його, вам доведеться зробити так, щоб це йому захотілося повернути вас. Адже ви ж знаєте… Примусити любити неможливо.

Розрив відносин – штука важка, і здається, що ви – єдина, хто хоче помиритися, але є способи, щоб примусити його захотіти того ж. Якщо ви прямо зараз почнете працювати над цією метою, незалежно від того, що трапилося у минулому, у вас двох можливе загальне майбутнє.

Що робити?

По-перше, ви повинні зрозуміти ситуацію, прийняти той факт, що ви з коханим порвали (навіть якщо це суперечить вашим почуттям). Він повинен побачити, що ви зрозуміли факт розриву відносин і згодні з ним. Він повинен бачити, що з вами все гаразд … і навіть більше. Скажіть йому, що багато про це думали і дійшли висновку, що розлучитися – найкращий вихід і правильне рішення для вас обох.

Примусьте його скучати по вас

Це найважча частина, тому що дуже важко не реагувати на імпульси, коли він завжди у вас в голові, але дуже важливо. Станьте недоступною. Не дзвоніть йому, а якщо дзвонить він, будьте милі і привітні, але ваша розмова по можливості повинна бути короткою і простою. Скажіть йому, що зараз зайняті, і попросіть передзвонити пізніше. Не впадайте у відчай. Головне – примусити його до вас приїхати. І я знаю з свого особистого досвіду, що якщо чоловіку взагалі не надавати увагу, то він повернеться до вас, будь він навіть самою зарозумілою і байдужою людиною.

Що ви не повинні робити

По-перше, не дошкуляйте йому телефонними дзвінками, листами, е-мейлами і візитами. Постарайтеся не дзвонити йому по 20 разів на день, навіть якщо він не відповідає. Таку поведінку можна назвати одним словом – переслідування. Якщо ви станете так поступати, він просто уникатиме вас і навіть тікатиме. І не впадайте у відчай. Тільки подумайте, будь-яку людину дратує така поведінка.

Якою повинні бути ви

Чоловіча стать тягне до жінок, які можуть про себе поклопотатисяі сильно не потребують чоловіка. Станьте незалежною жінкою, яка знає, чого хоче. Примірявши такий образ, ваші шанси повернути коханого значно підвищаться.

Магія примирення

Статті, ради і відео про те, як повернути улюблену людину і знову завоювати його серце, розум і душу. Для всіх колишніх коханих, дружин і чоловіків.

Джерело: bagirastyle.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...