Як прикрасити ялинку своїми руками

Як прикрасити ялинку своїми рукамиЯлинка завжди була головним символом Нового року. Важко уявити це веселе свято без лісової красуні, вбрані яскравими іграшками та гірляндами. І всім хочеться, щоб ялинка була найкрасивішою і казковою. На перший погляд може здатися, що зробити ялинку ошатною нескладно, просто потрібно повісити іграшки, гірлянди, дощик і все. Але в такому випадку замість чарівного дерева, ви отримаєте щось без смаку, що буде не радувати, а псувати весь інтер’єр. А варто догодити всім, щоб все пройшло чудово. Тому зараз ми разкроем кілька секретів як прикрасити ялинку на Новий Рік 2015 своїми руками, щоб вона стала нереальною красунею.

Як нарядити ялинку своїми руками з дітьми
За кілька днів до свята дістаньте ялинкові іграшки. Перевірте, які розбилися, пошкодилися, а, може, ви зрозумієте: щось треба прикупити. Загалом, повинний залишитися час, щоб відвідати магазин. Можна виготовити ялинкові прикраси своїми руками. Такій справі дуже зрадіють діти. Для них це буде вже початком свята. Вибрати гарне новорічне дерево дуже важливо. Щоб лісова гостя радувала красою і блиском необхідно враховувати деякі правила:
1. Ялинку найкраще купити живу
2. Іграшки повинні бути негроміздкі
3.Найкраще вибирати прикраси в синіх і зелених тонах

Як красиво повісити гірлянду на ялинку?
Головне, на що треба завжди звертати увагу при покупці гірлянди – це якість. Дешева прикраса, як правило, сумнівного виробництва. Відповідно, і якість бажає кращого. У цьому випадку ви не можете бути застрахованими від неприємних або навіть трагічних ситуацій. З цієї ж причини краще не прикрашати ялину бенгальськими вогнями або справжніми свічками. При покупці гірлянди попросіть у продавця сертифікат якості. Найкраще вибирати подібна прикраси некитайського виробника. Після того як ви купили гірлянду і принесли додому, включіть в розетку, уважно перевірте. На ній ні повинно бути оголених дротів або непрацюючих лампочок.
Після того як ви встановили ялинку, можна вішати гірлянду. У кожної родини свої правила прикраси новорічного дерева, але, як правило, електричні лампочки вішаються першими. Можна повісити кілька гірлянд, але не дуже багато. Це може викликати перевантаження в електромережі. Дуже красиво і оригінально буде виглядати новорічна ялинка, якщо окремо підсвітити її ствол. Набагато зручніше прикрашати дерево гірляндою з уже включеними лампочками – це дозволить рівномірно розподіляти вогники.
Сьогодні в магазинах величезний вибір різноманітних ялинкових іграшок та іншої святкової мішури на будь-який смак. Якщо все ж немає часу придбати прикраси або зробити їх своїми руками, можна використовувати все, що є в будинку: цукерки, горіхи, шматочки апельсинів і лимонів, фольгу, маленькі дитячі іграшки. Фантазія завжди підкаже.
На завершення можна накинути дощик, серпантин, намиста і трохи прикрасити штучним снігом. Під ялинкою поставте Діда Мороза зі Снігуронькою і красиво розкладіть подарунки в яскравих упаковках. От і все вона готова до свята. Біля такого святкового дерева із задоволенням можна водити хороводи. Вона обов’язково сподобається не тільки вашим гостям, а й Дідусю Морозу!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...