Як прикрасити стіл на Великдень: поради декоратора

Як прикрасити стіл на ВеликденьПрикрасьте стіл живими квітами
Беріть букети, які вже створили флористи, а якщо вам дозволяє фантазія, то самі придумайте оригінальну композицію. Наприклад, красиво на столі може виглядати вінок з яскравих квіток.
При цьому декоратор запевняє, що так само мило буде виглядати і пара-трійка великих бутонів, розміщених у витончених келихах, а може, і в яєчній шкаралупі або формі для паски.
На святковому столі можуть бути і гілки верби, один із символів Великодня.
Світлана Буеракова у підготовці до Великодня радить віддавати перевагу пастельним відтінкам, доповнюючи їх яскравими деталями. «Світлі тони символізують весняне пробудження природи і як не можна краще передають настрій свята. Так, наприклад, можна використовувати нейтральний білий посуд, а серветки і скатертину вибрати кольорові: в такому випадку стіл буде виглядати стильно, але не буде перевантажений яскравими фарбами », – вважає Світлана.
До ВеЯк прикрасити стіл на Великдень2ликодня можна прикрасити не тільки стіл, але і будинок. Повісьте на стіни або двері вінки зі світлими бутонами квітів, прикрасьте різнокольоровими яйцями всі наявні в квартирі полки, поновіть звичний інтер’єр новими шторами або серветками …
Незвично декорують пасхальні яйця
«Фарбовані яйця можна також використовувати і в декорі святкового столу. Для цього розкладіть їх на красивому блюді або витонченій етажерці або помістіть в невелике гніздо з натуральних гілок. Крім того, можна використовувати замість скатертини серветки або доріжку, щоб фактура дерев’яного столу підтримувала загальну природну тему », – рекомендує декоратор Світлана Буеракова.
Використовуйте аксесуари
«Використовуйте в сервіровці святкового столу символічні аксесуари, наприклад, великодніх кроликів (символ свята в деяких країнах Заходу і США). Це можуть бути і їх фігурки, і посуд з їх зображенням, і навіть серветки з милими зайчатами. Такі акценти урізноманітнюють звичний обід і налаштують всіх домочадців на позитивний лад », – говорить декоратор Світлана Буеракова.
Також вона пропонує влаштувати в цей день незвичайну пасхальну розвагу під назвою «Еgg hunting» (від англ. «Пошук Як прикрасити стіл на Великдень1яйця»), коли розцяцьковані яйця ховають у різних куточках квартири, а заповітні місця позначають маленькою статуеткою зайця. Це перетворить традицію обміну великодніми подарунками в захоплюючу гру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...