ЯК ПРИКРАСИТИ КВАРТИРУ ДО ЗУСТРІЧІ НОВОГО РОКУ

Не чекайте, що атмосфера свята і новорічного дива звалиться на вас з неба сама собою. Створіть для цього правильну обстановку! Ми зібрали для вас кілька простих і оригінальних ідей, як прикрасити квартиру на Новий рік.

Ялинок багато не буває

Крім однієї головної ялинки, ви можете зробити імпровізовані оригінальні ялинки в кожній кімнаті. Найпростіший спосіб – зробити такі ялинки зі звичайного або кольорового картону. Намалюйте на картоні контур ялинки і виріжте дві заготовки. На одній заготовці зробіть розріз зверху вниз до середини, а на іншій – від низу до верху до середини. Тепер залишилося тільки зібрати ялинку і прикрасити її: намалюйте іграшки, напишіть приємні побажання, повісьте мішуру.

Романтика підсвічників

Свічки дивним чином створюють атмосферу свята і чудес. Візьміть звичайні свічки-таблетки і зробіть для них гарні підсвічники. Візьміть прозорі баночки (наприклад, з-під джему, меду або соусу), покладіть в них ялинові гілочки, ягоди горобини, красиві камінчики і блискітки, залийте наполовину водою і опустіть палаючу свічку.

Вінок з шишок

Вирушайте до соснового лісу і зберіть багато шишок різних розмірів. Виріжте з картону круглу підставку і пофарбуйте її в потрібний колір. Тепер почніть приклеювати шишки. Спочатку приклейте найбільші, а потім заповнюйте порожній простір маленькими. Готовий вінок можна пофарбувати в будь-який колір фарбою з балончика і прикрасити бантом або м’якою іграшкою.

Макаронний вінок

Так-так, вам не почулося, красивий вінок можна зробити зі звичайних макаронів. Все, що вам потрібно – кругла картонна підставка, багато фігурних макаронів, клей і фарба в балончику. Приклейте макарони до картонної підставки і пофарбуйте. Прикрасити такий вінок можна бантом або ялиновими гілочками.

Солодкий вінок

Такий віночок можна повісити на двері маленьких ласунів. Зробити його дуже просто: на дротяний каркас нанизуйте цукерки в яскравих обгортках. Прикрасьте бантиками і шишками. Тільки майте на увазі, що проживе такий смачний віночок не дуже довго.

Щасливого вам Нового року!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...