Як прикрасити будинок до Великодня

Як прикрасити будинок до Великодня Великдень – це особливе свято. Для кожного християнина він асоціюється з солодкими пасками, ошатними яйцями і ранковими веселими посиденьками в колі сім’ї. Навіть не вкладаючи в нього сакральний сенс, ми чекаємо цього дня, як світлого свята весни, тепла і доброти. І клопоти, пов’язані з підготовкою до Великодня, викликають у нас позитивні, радісні емоції. Обмежуватися фарбованими яйцями і нашвидку придбаною в супермаркеті паскою – нудно і нецікаво. Не позбавляйте себе задоволення відчути настрій цього свята в повній мірі. Спробуйте урізноманітнити декор вашого будинку до світлого свята Великодня. Наші ідеї вам у цьому допоможуть.
Як прикрасити будинок до Великодня 1Великодній вінок
Зарубіжна мода нерідко знаходить відгук у серцях наших співвітчизників. Мода на вінки прийшла з країн Шенгенського союзу. Європейці прикрашають свої оселі вінками буквально з кожного приводу. Створити таку прикрасу ви зможете з підручного матеріалу. Великодень передує вербна неділя, і з гілочок саме цього дерева можна сплести чудовий вінок. А фарбовані яйця стануть додатковим декором, що більш чітко позначає тематику майбутнього торжества.
Пасхальна композиція
Пасха – це відмінна можливість відійти від загальноприйнятих стереотипів і нав’язаних нам норм. У це свято так хочеться чогось нового, весняного, навіть наївного. Громіздкі вази абсолютно не вписуються в таку сюжетну лінію, і навіть сама звичайна парасолька-тростина може стати гідною альтернативою їм. Композицію можна вибудовувати на свій розсуд. Наприклад, тюльпани – есенція святкового настрою, крашанки – уособлення свята. Вхідні двері – ідеальне місце для такого оригінального вазона, і нехай свято починається з самого порога!
Великодні свічки
Перепелині яйця, перші польові квіти і самі звичайні гранчаки – лише на перший погляд ці речі абсолютно не поєднуються. Подивіться, які чудові композиції можуть з них вийти. При бажанні в одну з імпровізованих вазочок можна поставити свічку. Увечері її світло осяє ваш будинок чарівним, майже божественним світлом.
Пасхальний букет1Пасхальний букет
Зворушливі весняні квіти можуть стати основою будь-якої пасхальної композиції. Приносячи в будинок настрій свята, вони притягують до себе погляди і нагадують про урочистості майбутньої події. Фарфорова фігурка кролика – закономірний штрих у формуванні живого образу великого свята.
Пасхальний стіл
Люстру, яка висвітлює обідню зону, теж можна прикрасити вербними гілочками. Немов крона весняного дерева, вони будуть спадати зверху, нагадуючи про єднання людини з природою і нашим Творцем. Доповнити композицію можуть крашанки, бажано декоративні.
Пасхальне деревоПасхальне дерево
Великоднє дерево – теж подарунок західноєвропейської цивілізації. В Австрії та Німеччині це світле свято не обходиться без такого декору. Композиція символізує райське дерево життя і може бути абсолютно різних форм і розмірів. Прикрасити дерево можна традиційної пасхальною атрибутикою.
Крашанки
Фарбуємо яйця у різноманітні кольори, а ще самі яйця можна нарядити в золоту або срібну фольгу.
Великодні свічники
Незвичайні свічники стануть стильною прикрасою святкового столу, справа ваших рук і фантазії!
Гірлянда з яєць
Гірляндою з яєць можна прикрасити не тільки дзеркала, але і двері, та віконні прорізи. Звичайно, попередньо потрібно акуратно спустошити шкаралупу. Спочатку протріть яйце зовні розчином води з оцтом, після чого витріть насухо паперовим рушником. Товстою голкою зробіть невеликий отвір спочатку з одного боку яйця, а потім з іншого. Весь вміст витече назовні, так що тримайте яйце над мискою.
Центральною пасхальною експозицією можуть стати навіть звичайні квіткові горщики, що на час свята змінили свій вміст. Не бійтеся експериментувати з формою і змістом, і оригінальний великодній декор, створений вами, не залишиться непоміченим!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...