Як прикрасити будинок на Новий рік 2015 Синьої Дерев’яної Вівці або Кози

Як прикрасити будинок на Новий рік 2015 Синьої Дерев'яною Вівці КозиНе тільки новорічний стіл 2015 прикрашає головне свято в році. Звичайно, передпокій, потім кухня і вітальня. Святковий настрій їм в ту мить створить прикраса квартири або будинку.

Провівши Дерев’яного Коня, в 2015-му році ми зустрінемо Синю Дерев’яну Вівцю або Козу. Можливо, прикрасити будинок на Новий рік 2015 слід саме в дусі східного календаря? Ну, і звичайно, додавши власних споконвічних атрибутів до прикраси будинку перед святом.

Для початку догодимо господарці року Синьої Козі. Будинок в її дусі слід прикрашати витончено, стильно. Коза цінує затишок. Значить і цей момент потрібно врахувати, займаючись святковим інтер’єром будинку.

“Натискайте” на м’які тони прикрас будинку – бірюзові, пастельні, бежеві, трохи іскристі. З такими ніжними відтінками ви не помилитеся в тому, щоб домогтися вишуканості стилю.

Можна додати, але тільки зовсім небагато, чогось синього, синьо-зеленого. Це можуть бути серветки, паперові ліхтарики, зроблені своїми руками, свічки в свічниках, сніжинки, вирізані з кольорового паперу, вази, наповнені скляними іграшками та інші предмети, що прикрашають новорічний інтер’єр.

Головна прикраса року на догоду знову ж вівці або Козі буде звичайний дзвіночок. Ви можете повісити його перед вхідними дверима або на ялинку. Поясніть входять в будинок, що той, хто легенько дзвякне в дзвіночок, отримає прибуток і удачу в Новому році.

Так як Коза у нас в цей раз Дерев’яна, поставте в різних куточках квартири дерев’яні скульптурки. Якщо знайдете у продажу овечку або козу, зроблену з дерева, поставте її на новорічний стіл.

Коза любить зелену свіжу траву, пам’ятаєте? Звичайно, слід свіжу зелень використовувати на новорічному вечері в повну силу, а й прикрасити чимось подібним, тільки тепер штучним, будинок теж необхідно.

Якщо володієте мистецтвом малювання на склі зубною пастою або зубним порошком, крейдою, спробуйте намалювати силует кози.

Придбайте в квіткових магазинах горщики з квітами блакитного, синього, фіолетового відтінків. Розставте їх по будинку на підвіконнях. Квіти коза також дуже цінує і, як відомо, не тільки за їх естетичну красу. Цілком можливо вона ними захоче і “поласувати”.

Чим ви можете традиційно доповнити прикраса новорічного будинку 2015?  Звичайно ж, різнобарвним серпантином, хвойними гілочками, золотавим дощиком, синьою або зеленою гірляндою, надувними кульками.

Не забудьте зробити “снігові” прикраси для дому. Наприклад, зріжте гілки звичайних дерев, ще краще, якщо вони будуть хвойні. Розведіть міцний соляний розчин. Занурте в них гілки і дайте їм висохнути. Гілочки вийдуть іскристими, ніби засніженими. Інший варіант – змастити гілки в різних місцях клеєм і посипати на них шматочок пінопласту, подрібненого в крихту.

Побризкайте на отримані гілочки хвойним ароматом або капніть на них ефірне масло сосни. Ну ось і готовий ваш будинок до святкування самого веселого свята в наступаючому році 2015!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...