Як прибрати живіт швидко?

Як прибрати живіт швидко?Як прибрати живіт швидко? Трапляються ситуації, коли у вас попереду важливий захід і виглядати потрібно на всі сто відсотків. Одне лише заважає-опуклий животик. Як позбутися від нього в короткі терміни не зашкодивши здоров’ю і не обмежуючи себе в харчуванні? Є нескладний спосіб допомогти в цій ситуації. Найголовніше дотримуватися кількох правил, які можна взяти за звичку і підтримувати хорошу форму.

Перше, що варто зробити з ранку це випити склянку води з свіжовичавленим лимонним соком. Це допоможе запустити вашу травну систему і розбудить організм в цілому. Кисла вода додає бадьорості і насичує організм вітаміном С.

Під час сніданку не варто вживати молочні і кисломолочні продукти. Вони часто викликають здуття живота і утворення газів. Йогурти, молоко і кефір краще відсунути на полуденок або вечерю.

Варто подбати про те, щоб виділити собі 15 хвилин на розслаблюючі вправи і розтяжку. Кілька поз з йоги допоможуть активізувати виведення токсинів з організму.

На обід можна дозволити собі з’їсти шматочок папайї або ананаса. Це два незамінних продукти в усіх дієтах. Ананас допомагає більш швидкому розщепленню жирових клітин, а папайя полегшує травлення.

Можна взяти за правило ретельніше пережовувати їжу. Це перше правило йогів і тих хто харчується правильно. Повільне пережовування їжі допомагає більш легкому травленню і плюс не відбувається заковтування повітря.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...