Як прибрати жир зі стегон і ніг?

Як прибрати жир зі стегон і ніг?
Багато дівчат стикались з проблемою зайвих жирових відкладень в області ніг і, особливо, на стегнах. Для того, щоб позбутися від цього і бути стрункою і худенькою, доведеться докласти чимало зусиль. Особливо складно зменшити цю частину тіла тим жінкам, які є власницями фігури у вигляді пісочного годинника – їм від природи дано широкі стегна.

Як би складно це не було, але потрібно займатися собою і вибудувати план дій, яким потрібно слідувати без усіляких відмовок, інакше не буде гідного результату. Він повинен бути приблизно таким:

  1. Правильно і в достатній кількості вживати воду. Це чи не найбільш важливий аспект будь-якого виду схуднення. Нормальний питний режим прискорює метаболізм і сприяє швидкому переварюванню їжі – в день на 30 кг маси тіла необхідно випивати літр. За двадцять хвилин до їжі також необхідний стакан води, а після їжі краще не пити близько півгодини, щоб не розбавляти і не змивати шлунковий сік.
  2. Робити вправи, спрямовані на проблемну зону:
  • Махи ногами. У положенні стоячи, тримаючись за стіну, здійснювати махи взад-вперед, а «вушка» можна прибрати махами в сторону.
  • Присідання. Цю вправу необхідно робити, нарощуючи кількість разів щодня, за певною схемою. Потрібно не забувати, що правильність виконання вправ дуже важлива, інакше не буде результату – необхідно присідати з прямою спиною, не відриваючи п’ять від підлоги.
  • В колінно-ліктьовому положенні піднімати ноги вгору, намагатися тягнутися п’ятою до стелі. Це дозволить привести в форму сідниці і задню частину стегна.
  • Їзда на велосипеді або велотренажері – це кращий засіб для позбавлення від жиру на стегнах і ногах. Багато хто лякається збільшення ніг, але не потрібно боятися, адже через деякий час жирову тканину замінить м’язова маса і ніжки стануть дуже привабливими.
  1. Дуже важливо дотримуватися правильного харчування для схуднення. Варто виключити з денного раціону жирну і шкідливу їжу. Вечеряти потрібно легкою їжею і не пізніше, ніж за три години до сну. Організм добре відпочиває тільки на порожній шлунок.

Обов’язково потрібно морально налаштуватися на виконання всіх умов, адже люди не звикли жити за правилами, і так хочеться часом порушити хоча б один пункт. Але необхідно знати, що чим більше порушуєш – тим довше чекаєш результату.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...