Як прибрати жир внизу живота

jir-vnyzu-jivotaОднією з відмінностей жінок від чоловіків є наявність невеликого, трохи округлого животика. Він є практично у всіх. Навіть у самих струнких дівчат, внизу живота є невелика опуклість. Така от у нас фізіологічна особливість, закладена самою природою.

Але що робити, якщо цей животик, з невеликого, перетворився на цілком помітний ? Або, що ще гірше, на ньому чітко виступає зайвий жирок ? Ось тут вже на природу не пожалієшся. Треба приймати активні заходи !

Як позбутися від жиру на животі ?

По-перше, як не крути, а доведеться зайнятися фізичними вправами. Вважається, що найефективніші – це вправи з обручем, які розігрівають м’язи, а так само вправи на прес. Як правило, вони виконуються в положенні лежачи, і полягають у підніманні корпусу або ніг, або і того й іншого одночасно. Про те, як все-таки безпечніше й ефективніше їх виконувати, найкраще поговорити з фахівцем.

Так само добре впливають на зміцнення преса віджимання, до того ж вони ще зміцнюють руки, м’язи спини і грудей. Але найкраще звичайно, займатися комплексно, працюючи не тільки над пресом, а й над усім тілом.

Як різновид фізичних вправ можна розглянути пробіжки, або просто піші прогулянки у швидкому темпі. Вони позитивно впливають на обмін речовин, а так само дають навантаження на м’язи.

По-друге, звичайно ж, правильне харчування. Дуже важливо не переїдати. Але і заганяти себе в жорсткі рамки суворої дієти не варто. Просто намагайтеся вживати більше продуктів, які містять клітковину : овочі, фрукти, бажано яблука і цитрусові та цільнозернові продукти. А ось жирне, солодке і борошняне доведеться обмежити. Ну і звичайно ж, не можна забувати про споживання рідини. Кожен день випивайте не менше 1,5 літрів води.

Приймайте сольові ванни. Морська сіль виводить зайву рідину з організму і зменшує набряки.

Чи не сутультесь ! Підійдіть до дзеркала і випрямити спину. Ви побачите, як живіт злегка втягнувся. Якщо завжди будете тримати спину прямою, м’язи живота будуть знаходитися в постійній напрузі і тонусі.

Але запам’ятайте, результат не буде миттєвим, доведеться працювати над собою і не впадати у відчай. Адже чим більше зусиль ви докладете, тим швидше зможете похвалитися красивим і плоским животиком !

Поділитися в...

Вас може зацікавити...